Sobota, 24. júl 2021. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

VIDEO Drsná bitka pred mýtnicou v Poľsku: Motorkár buchol Čechovi do auta, strhla sa poriadna mela!

Priebeh bitky bol vcelku drsný.
Priebeh bitky bol vcelku drsný.
Zdroj: YouTube/STOP CHAM
23.06.2021 07:00

VARŠAVA - Už viac ako poldruha milióna zhliadnutí v priebehu pár dní má na internete záznam bitky českého vodiča s motorkárom, ktorý sa ho pokúsil predbehnúť pred pokladňou na platenie mýta na diaľnici na juhu Poľska. Video pôvodne zverejnila organizácia bojujúca proti hulvátstvu na cestách, ale dnes sa dostalo aj do celoštátnej televízie.


VIDEO Kúsok od tragédie: Vodička nedala prednosť kamiónu na diaľnici, TOTO by ste zažiť nechceli!

"Vymieňajú si údery päsťami, kopú sa, prevracajú motocykel - také scény pred mýtnicou na dolnosliezskom úseku diaľnice A4 zaznamenala kamera v jednom aute. Bitku ukončil až ďalší vodič. Polícia sa incidentom doteraz nezaoberá," uviedla televízia TVN 24.

Udalosť sa stala podľa stanice v nedeľu 20. júna na mýtnici pri obci Karwiany pri Vroclave. Na zázname sú vidieť autá stojace pred mýtnicou. Pred vodiča vozidla s českou poznávacou značkou sa pokúša vopchať motorkár, ale automobilista mu to znemožní. Motorkár v reakcii buchne do okna auta a kopne do vozidla. Jeho vodič vystúpi, čosi hovorí motorkárovi a udrie do motocykla. Následné strkanie prerastie v bitku, pri ktorej padajú rany päsťou a kopance, než spor preruší ďalší vodič. Záznam síce ďalšie dianie nezachytil, no podľa stanice sa zvadu podarilo zmierniť natoľko, že sa každý vybral svojou cestou.

VIDEO Drsná bitka pred
Zdroj: YouTube/STOP CHAM

TVN 24 požiadala o komentár políciu, ale dozvedela sa, že tá kvôli bitke doteraz nedostala žiadne oznámenie.

VIDEO Drsná bitka pred
Zdroj: YouTube/STOP CHAM


Galéria

Priebeh bitky bol vcelku

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
ZDROJ: ČTK
VIDEO: YouTube/STOP CHAM

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články