Nedeľa, 1. august 2021. Meniny má Božidara, zajtra Gustáv.

VIDEO Vodič (38) pri šialenom úniku vrazil do stromu: Spolujazdkyňu museli zachraňovať policajti

Zdroj: Polícia ČR
18.05.2021 17:06

PRAHA - Keď šofér neuposlúchne výzvu polície na zastavenie, je takmer s istotou jasné, čo bude nasledovať. Naháňačka sa strhla aj v noci na sobotu v uliciach Prahy, keď vodič na výzvy nereagoval a začal unikať. Niekoľko križovatiek prešiel na červenú a nevadilo mu ísť ani po dvojprúdovke v protismere. Napokon však nezvládol riadenie a v rýchlosti približne 80 km/h vrazil do stromu.


Žena (38) na VIDEU vošla s mužom do bytu v Prahe: Nedobrovoľný sex, mal ju znásilniť

"Vodič a muž zo zadného sedadla boli relatívne v poriadku, ale spolujazdkyňa bola zaseknutá pod palubnou doskou. Zranenú ženu opatrne vytiahli z vozidla a poskytli jej prvú pomoc do príchodu záchranárov," informoval o práci polície jej pražský hovorca Jan Daněk.

VIDEO Vodič (38) pri
Zdroj: Polícia ČR

Vodiča na mieste zadržali a pre policajtov už pravdepodobne ani nebolo prekvapením, keď zistili, že má zákaz šoférovania. Odmietol sa podrobiť testu na drogy a ukázalo sa, že je to známa firma s bohatou trestnou minulosťou. Tomu zodpovedali aj veci nájdené v automobile. Išlo napríklad o predné svetlomety zo Škody Octavie, autorádiá či náradie.

VIDEO Vodič (38) pri
Zdroj: Polícia ČR

"Či boli veci skutočne odcudzené a policajti narazili na vozidlo, ktoré práve išlo z lúpežnej výpravy, budú teraz zisťovať kriminalisti. Avšak už v tejto chvíli je jasné, že je vodič podozrivý z trestných činov ublíženia na zdraví z nedbanlivosti a marenia výkonu úradného rozhodnutia a vykázania, za čo mu hrozia až dva roky väzenia," dodal policajný hovorca.

VIDEO Vodič (38) pri
Zdroj: Polícia ČR


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články