Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Muž (43) si bol zabehať pri rybníku: Zrazu sa zvalil na zem! Strhol sa boj o jeho život na VIDEU!

Zdroj: Polícia ČR
14.04.2021 20:00

PRAHA - V sobotu podvečer došlo pri jednom z pražských rybníkov k vypätej situácii. Skupina osôb poskytovala mužovi, ktorý náhle skolaboval a nedýchal, prvú pomoc. Privolaná policajná hliadka pokračovala v jeho oživovaní, nepriamej masáži a zabezpečení dýchacích ciest, až do príchodu záchranky. Prípad mal vďaka všetkým zúčastneným šťastný koniec.


Naháňačka v obrovskej rýchlosti: VIDEO Šok po zastavení! Šoférka (28) si chcela na tvári podpáliť rúško

"Po niekoľkých minútach sa na miesto dostavila záchranná služba, ktorá si muža prevzala do svojej starostlivosti, a policajti im ďalej asistovali pri oživovaní. Po zhruba tridsiatich minútach od oznámenia sa podarilo u muža obnoviť životné funkcie a previezť do nemocnice," uviedla na margo udalosti, ktorá sa stala v mestskej časti Dubeč, pražská policajná hovorkyňa Violeta Siřišťová.

Muž (43) si bol
Zdroj: Polícia ČR

Polícia na mieste zistila, že štyridsaťtriročný muž si bol zabehať okolo rybníka a zrazu z ničoho nič sa zvalil na zem. "Okoloidúci, ktorí ho videli, ihneď zavolali na tiesňovú linku a poskytovali mužovi do príchodu policajtov prvú pomoc. Vďaka včasnému zásahu okoloidúcich, policajtov a záchranárov sa podarilo muža zachrániť," dodala hovorkyňa.

Muž (43) si bol
Zdroj: Polícia ČR


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články