Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Záhadná smrť vo švajčiarskom jazere: FOTO Otrasné, čo mala mladá žena (†31) omotané okolo tela!

Jasmin Probstová
Jasmin Probstová
Zdroj: FB/Jasmin Probst
28.01.2021 21:00

BERN - V nedeľu 17. januára krátko pred 14.30 h. dostala kantónska polícia v Berne správu, že potápači v jazere Thun spozorovali človeka bez známok života. Privolané záchranné zložky oznámenie potvrdili a nakoniec sa im podarilo vytiahnuť bezvládnu ženu z vody. Polícia identitu mŕtvej zistila prostredníctvom výzvy na internete. Vyšetrovanie príčiny smrti stále prebieha. Podľa prvotných poznatkov malo ísť o vraždu.


Brutálna vražda v Rusku: Mužovi (†48) odrezali hlavu, otrasný nález pod oknom bytu

Podľa pôvodných odhadov bola zosnulou 20 až 40-ročná žena. Oblečené mala biele tenisky, čierne tepláky a tmavé tričko. Na chrbte mala vytetované slová „Gayle San“ (ide o singapurskú dídžejku, pozn. red.) a sovu. On-line pátranie bolo úspešné a polícii sa podarilo zistiť, že mŕtvou je 31-ročná Jasmin Probstová. Médiá uvádzajú, že ju hodili do jazera so 40-kilogramovým závažím omotaním okolo tela.

Záhadná smrť vo švajčiarskom
Zdroj: police.be.ch/Kapo Bern

Záhadná smrť vo švajčiarskom
Zdroj: police.be.ch/Kapo Bern

Polícia uviedla, že Jasmin bola tiež dídžejka a domnieva sa, že sa pravdepodobne rozhodla dať si vytetovať meno Gayle kvôli vplyvu, ktorý mala na jej kariéru. Po potvrdení Jasmininej identity množstvo ľudí na sociálnych sieťach vyjadrilo ľútosť nad jej stratou.

Záhadná smrť vo švajčiarskom
Zdroj: FB/Jasmin Probst

Priatelia a známi ju opísali ako milú a rozhľadenú mladú ženu, ktorá si užívala život a do svojej hudby vkladala maximálnu tvorivosť. Podľa portálu The Sun bola jej kariéra údajne na vzostupe a bola významnou súčasťou švajčiarskej tanečnej scény.

Záhadná smrť vo švajčiarskom
Zdroj: FB/Jasmin Probst

Hudobník a blízky priateľ Denny Sutton spomenul aj ťažkosti, ktorými si Jasmin v živote prešla, v detstve totiž vystriedala viacero detských domovov. V poslednom čase mala mať problémy s peniazmi, keďže v dôsledku protiepidemických opatrení došlo aj k ovplyvneniu hudobnej scény.

Švajčiarska polícia pokračuje vo vyšetrovaní okolností jej smrti.


Galéria

Jasmin Probstová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články