°C

Pondelok, 13. júl 2020. Meniny má Margita, zajtra Kamil.

Julia (†21) vyberala svoju dcérku (2) z auta: FOTO Dievčatko mamu nechtiac zabilo v deň jej narodenín

Zdroj: profimedia.sk, topky.sk
14.09.2019 20:00

MINSK - Julia Šarkovová z bieloruského mesta Žabinka utrpela mozgovú smrť v deň svojich 21. narodenín, keď vyberala cez okno auta svoju dvojročnú dcérku. Dievčatko totiž stlačilo spínač na automatické zatváranie a nechtiac privrelo svojej matke krk. Hoci ju jej manžel Artur objavil krátko po nehode, nedalo sa jej už pomôcť. Nedostatok prívodu kyslíka spôsobil, že mladá žena sa už viac neprebrala.


Bezcitná matka nechala malé deti 11 dní bez jedla a vody: VIDEO totálneho pekla, smrť chlapčeka (†1)

Podľa Dmitrija Ivanjuka z bieloruského vyšetrovacieho výboru, ktorého citoval portál mirror.co.uk, bola Julia s rodinou na návšteve v priateľovom dome v obci Staroe Selo, kde oslavovali jej narodeniny.

Julia (†21) vyberala svoju
Zdroj: profimedia.sk

"31. augusta okolo 16.30 jej manžel zistil, že je v bezvedomí, s krkom zaseknutým v okne predných ľavých dverí ich rodinného vozidla," uviedol Ivanjuk. Bola odvezená do regionálnej nemocnice v Breste „vo vážnom stave s príznakmi asfyxie a traumy“.

Julia (†21) vyberala svoju
Zdroj: profimedia.sk

Keď Artur objavil svoju ženu, rozbil okno ich BMW E34, vytiahol ju von a privolal záchranné zložky. Ani to však už nepomohlo. Julia zomrela osem dní po tragickej nehode kvôli poškodeniu mozgu spôsobeného upchanými tepnami a následným nedostatkom kyslíka. 

Julia (†21) vyberala svoju
Zdroj: profimedia.sk

Polícia prípad aj naďalej vyšetruje. Manželia majú dve deti, Margaritu (4) a Ariannu (2).


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články