°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Brutálny výjav na pláži v Barcelone: VIDEO Briti sa pobili kovovými tyčami pred vystrašenými turistami

Zdroj: YouTube/TABARNIA plataforma espontánea ciudadana
18.07.2019 22:00

BARCELONA/LONDÝN - Na internete bolo zverejnené video, ktoré zachytáva šokujúci incident na vyhľadávanej pláži La Barceloneta v španielskej Barcelone. Dve skupinky britských turistov začali medzi sebou takú zanietenú bitku, že vystrašení dovolenkári v ich okolí si radšej zobrali svoje veci a odišli niekam ďalej do bezpečia. Polícia nezverejnila, čo bolo presnou príčinou vzájomného konfliktu, no podľa slov, ktoré počuť na záberoch, sa dá vyvodiť, že išlo o peniaze.


Dramatické VIDEO z afrického safari: Turisti v džípe v ohrození života, na tento útok nezabudnú

Dve partie Britov sa v sobotu na pláži zjavne nepohodli. Mladík z jednej partie kričal, že toto sú jeho peniaze, druhý tvrdil, že nemá pravdu a má mu ich vrátiť. Do potýčky sa potom zapojili aj ostatní členovia skupiniek a vypukla hromadná bitka, v ktorej figurovala aj kovová tyč.

Brutálny výjav na pláži
Zdroj: YouTube/TABARNIA plataforma espontánea ciudadana

Konflikt bol natoľko vážny, že ľudia opaľujúci sa na piesku v ich okolí, si radšej pobrali svoje veci a odišli preč. Nakoniec museli rozvášnených bitkárov upokojovať pouliční predajcovia. V pozadí videa, ktoré natočil jeden zo svedkov, počuť, ako sa blížia policajné sirény.

Brutálny výjav na pláži
Zdroj: YouTube/TABARNIA plataforma espontánea ciudadana

Hovorca tamojšieho policajného zboru podľa portálu mirror.co.uk potvrdil, že k takémuto incidentu došlo, no neprezradil jeho príčinu. Niet sa potom však čo čudovať, že zmieňovaná pláž La Barceloneta je už dlhé roky centrom napätia medzi rekreantmi a miestnymi obyvateľmi. Domácim sa vôbec nepáči, ako cestovný ruch prilákal hlučných turistov, ktorí si nič nevážia a nerešpektujú.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/TABARNIA plataforma espontánea ciudadana

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články