Adamovi sa zabila bývalá priateľka (†27): FOTO O pár dní si jeho rodina vypočula zdrvujúcu správu | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Adamovi sa zabila bývalá priateľka (†27): FOTO O pár dní si jeho rodina vypočula zdrvujúcu správu

Adam Howarth a Chloe Spencerová.
Adam Howarth a Chloe Spencerová.
Zdroj: FB/Chloe Spencer, FB/Adam Howarth
10.07.2019 21:55

WIGAN - Šesť dní predtým, než 29-ročného Adama Howartha zrazil vlak, sa jeho bývalá priateľka obesila. Títo dvaja ľudia sa pritom rozišli len nedávno. A ako uviedli mužovi priatelia, Adam vraj nedokázal žiť bez Chloe.


Po mladom mužovi v tom čase pátrala anglická polícia. Tá prijala oznámenie o jeho nezvestnosti v piatok 28. júna. Oznamovateľmi boli Adamovi rodičia.

Bohužiaľ, o pár hodín neskôr bolo objavené bezduché telo ich syna na koľajniciach na vlakovej stanici Wigan North Western situovanej na severozápade krajiny.  

Na snímke Adam Howarth.
Adam Howarth.
Zdroj: FB/Adam Howarth

Adam a Chloe aj po rozchode zostali v priateľskom vzťahu. Necelý týždeň predtým, ako sa táto tragédia stala, prišla o život Adamova bývalá partnerka Chloe Spencerová. Vo veku 27 rokov spáchala samovraždu - obesila sa. 


Čítajte aj: Študentka (†25) našla návod, ako sa zabiť: FOTO Rodičia tvrdia, že stránka jej nedala šancu


Žena pritom pracovala ako zdravotná asistentka so zameraním na psychické zdravie. Jej sestra Emma na sociálnej sieti vyjadrila obrovský smútok. „Dvaja krásni anjeli, dúfam, že ste našli pokoj. Postarajte sa o seba, milujeme vás oboch,“ napísala. „Život dokáže byť krutý,“ dodala.

Na snímke Chloe Spencerová.
Chloe Spencerová.
Zdroj: FB/Chloe Spencer

Rodina Spencerovej vytvorila finančnú zbierku na stránke GoFundMe, ktorá im má pomôcť s nákladmi na pohreb po náhlej a tragickej smrti.

„Chloe mala jednu z najveľkorysejších, najjasnejších osobností, jej úsmev rozžiaril každú miestnosť, do ktorej vošla, a ten jej hlúpy infekčný smiech,“ spomína na dievčinu jej rodina.


Galéria

Adam Howarth a Chloe Na snímke Adam Howarth. Na snímke Chloe Spencerová.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články