Otec (†50) stúpil synovi (23) na iPhone: FOTO Hádka sa skončila fatálne, krutá smrť sekerou | Topky.sk

Štvrtok, 23. máj 2019. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

Otec (†50) stúpil synovi (23) na iPhone: FOTO Hádka sa skončila fatálne, krutá smrť sekerou

Syna zatkla polícia.
Syna zatkla polícia.
Zdroj: profimedia.sk
24.04.2019 13:00

PHNOM PENH - Leng Huon (23) usporiadal v noci s priateľmi domácu párty, ktorá sa nemohla zaobísť bez hlasnej hudby a samozrejme ani alkoholu. Podgurážený mladík z kambodžskej provincie Prey Veng však všetkých šokoval svojím vyčíňaním po tom, čo mu jeho otec stúpil na iPhone.


Vražda vo Viedni: FOTO Muž (40) dobodal snúbenicu (†50), posmievala sa mu, že má malý penis

Miestny policajný kapitán Chuon Samnan uviedol, že mladíkovi vypadol mobil na zem. No práve v tej chvíli vyšiel zo svojej izby otec Leng Sao, ktoré nemohol spať a na telefón stúpil. Mladík na neho začal kričať a strhla sa hádka, počas ktorej kopol rodič svojho syna do chrbta. Tým sa však konflikt neskončil.

Otec (†50) stúpil synovi
Zdroj: profimedia.sk

"Potom vzal sekeru a sekol svojho otca do hlavy, krku a hrudníka, okamžite ho zabil," uviedol Samnan pre miestne médiá. Zábery, ktoré boli zverejnené, ukazujú hlboké krvavé rany na mužovom tele. Huon síce z miesta činu utiekol, ale neskôr ho polícia zatkla a našla aj zbraň.

Otec (†50) stúpil synovi
Zdroj: profimedia.sk

Úrady potvrdili, že Houn bol obvinený z vraždy a ak bude uznaný vinným, hrozí mu až 15 rokov za mrežami. Vyšetrovanie stále prebehia. Polícia nezverejnila, o aký model iPhone išlo.


Galéria

Syna zatkla polícia.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články