Mladík vyvraždil svoju rodinu: Ukradol im státisíce na Bulharku, ktorú stretol na sex webkamere | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Mladík vyvraždil svoju rodinu: Ukradol im státisíce na Bulharku, ktorú stretol na sex webkamere

Grant Amato
Grant Amato
Zdroj: Seminole County Sheriff's Office
02.02.2019 22:00

CHULUOTA - Američan Grant Amato (29) je obvinený z vraždy svojej matky Margaret (†61), otca Chada (†59) a brata Codyho (†31). Všetkých zastrelil v rodičovskom dome v Chuluote na Floride po tom, čo odmietol ukončiť svoj vzťah so svojou bulharskou "priateľkou", ktorú spoznal prostredníctvom webkamery na sextránke. Bol ňou taký opantaný, že od príbuzných ukradol približne 200-tisíc dolárov (cca 175-tisíc eur), aby jej ich mohol poslať.


Brutálna vražda v tichej dedinke na Balkáne: FOTO Muž popravil svoje tri deti, jeho známy tuší motív

Margaret Amato
Mladík vyvraždil svoju rodinu:
Zdroj: Facebook

Polícia v piatok objavila telá v garáži, v kuchyni a v kancelárii objektu. Amata, ktorý údajne trpí depresiou, označili v piatok za záujmovú osobu a v pondelok ho zatkli. V súčasnosti je vo väzbe v nápravnom zariadení v Sanforde.

Mladík vyvraždil svoju rodinu:
Zdroj: Seminole County Sheriff's Office

Odvtedy vyšetrovatelia odhalili, že Amato údajne ukradol viac ako 200-tisíc dolárov obetiam po tom, čo sa v júni minulého roka stretol s bulharskou ženou na webe pre dospelých. Brat, ktorý prežil, uviedol, že Amato si taktiež požičal veľké sumy peňazí. Jeho nešťastní rodičia ho donútili podpísať s nimi zmluvu, že vo svojom vzťahu nebude viac pokračovať, ale jeho otec ho prichytil, ako s "priateľkou" komunikuje cez Twitter. Deň pred tragédiou ho vyhodili z domu.

Mladík vyvraždil svoju rodinu:
Zdroj: Facebook

Podľa detektívov bol Amato závislý na pornografii a za posledných šesť mesiacov bol zatknutý, prepustili ho z práce ošetrovateľa a vzdal sa aj štúdia na postgraduálnej škole. Krátko pred Vianocami sa zrazu vyparil a jeho rodičia sa obávali, že by mohol ublížiť sám sebe. Podľa nich trpel depresiou a mal prístup k zbraniam. Jeho verejný obhajca teraz tvrdí, že má problémy s duševným zdravím.

Mladík vyvraždil svoju rodinu:
Zdroj: Facebook

Podľa Fox News sa nachádza Amato vo väzbe bez možnosti prepustenia na kauciu. Na súde sa má objaviť 26. marca.


Galéria

Grant Amato Margaret Amato

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články