Obrovská tragédia v mladej rodine: Bábätko (†5 týždňov) dokaličil na smrť jeden z domácich miláčikov | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Obrovská tragédia v mladej rodine: Bábätko (†5 týždňov) dokaličil na smrť jeden z domácich miláčikov

Zdroj: Facebook/Amy Louise
19.01.2019 21:29

YAXLEY - K strašnej tragédii došlo v anglickom regióne East of England. Len niekoľkotýždňové bábätko tam napadol pes rodiny a dohrýzol ho na smrť. Incidentu sa pritom dalo zabrániť, keby sa rodičia poriadne starali o svoje dieťa. Teraz čelia obvineniu, ktoré ich môže poslať do basy až na niekoľko rokov.


Reubena McNaultyho napadol v skorých ranných hodinách vlani v novembri stafordšírsky bulteriér, ktorý patril jeho rodičom - Danielovi McNultymu (31) a Amy Litchfieldovej (28). Utrpel vážne poranenia mozgu a vnútorných orgánov. Päťtýždňové bábätko previezli do nemocnice v Cambridge, kde bojovalo o život, no o necelý mesiac neskôr zomrelo. 

Obrovská tragédia v mladej
Zdroj: Facebook/Amy Louise

Polícia v súčasnosti vyšetruje okolnosti prípadu a vypočúva Reubenových rodičov. Zatiaľ nie je známe, ako k útoku psa došlo, zrejme sa tak ale stalo v dôsledku zanedbania starostlivosti o dieťa. Dvojica údajne chovala dvoch bulteriérov menom Fizzy a Dotty, obidvaja podľa informácií britských médií už boli utratení. 

Obrovská tragédia v mladej
Zdroj: Facebook/Amy Louise

Staford dohrýzol na smrť seniorku Janu (†66): Záhadné okolnosti tragédie v Bučanoch

"Rodičia nebohého chlapca, obidvaja bydliskom v meste Yaxley, boli zadržaní a obvinení zo zanedbania starostlivosti. Momentálne sú vyšetrovaní na slobode," uviedla cambridgeshirská polícia. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články