Strašný záver vyšetrovateľov o smrti Elišky (†1): Očkovanie ako zámienka násilnej vraždy?! | Topky.sk

Streda, 20. marec 2019. Meniny má Víťazoslav, zajtra Blahoslav.

Strašný záver vyšetrovateľov o smrti Elišky (†1): Očkovanie ako zámienka násilnej vraždy?!

Záhadná smrť dievčatka otriasla českou verejnosťou.
Záhadná smrť dievčatka otriasla českou verejnosťou.
Zdroj: Facebook/Terry Přikrylová
12.11.2016 19:30

VACENOVICE - Len nedávno sme na Topkách písali o smutnej smrti ročnej Elišky, ktorá mala zomrieť po očkovaní vakcínou proti osýpkam. Ľudia sa neplnoletej mame dievčatka rozhodli pomôcť a na pohreb prispieť prostredníctvom verejnej zbierky. Ukázalo sa však, že smrť dievčatka mala oveľa desivejšie pozadie.


Podľa vyšetrovateľov zomrela ročná Eliška násilnou smrťou v deň, keď bola zaočkovaná vakcínou proti osýpkam. Ako vtedy na Facebooku uviedla mama bábätka, 16-mesačná Eliška po očkovaní zaspala. Hoci ju na chvíľu prebral hlad, znova ju zmohol spánok a už sa viac neprebrala.

Hororový prípad so šťastným koncom: Bábätko na FOTO prežilo strašné muky, vytiahli ho z hrobu

Prípad je oveľa komplikovanejší, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Pitva odhalila, že dievčatko nezomrelo po očkovaní, ale bolo zavraždené. „V súvislosti s násilnou smrťou dieťaťa na Hodonínsku kriminalisti podnikli trestné stíhanie jeho matky pre obzvlášť závažný zločiny vraždy. So zreteľom na vek mladistvej nebude polícia zverejňovať žiadne ďalšie informácie,“ povedala podľa TN.cz Štepánka Komárová. Matka dievčatka je momentálne pod dohľadom psychiatrov.

Strašný záver vyšetrovateľov o
Zdroj: Facebook/Terry Přikrylová


Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články