Nové detaily včerajšej tragickej nehody pri Čiernom Balogu: Obeťou bol 30-ročný spolujazdec | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Nové detaily včerajšej tragickej nehody pri Čiernom Balogu: Obeťou bol 30-ročný spolujazdec

Obeťou piatkovej večernej nehody bol 30-ročný spolujazdec z Brezna
Obeťou piatkovej večernej nehody bol 30-ročný spolujazdec z Brezna
Zdroj: TASR/KR PZ Banská Bystrica
16.11.2019 17:25

ČIERNY BALOG - Pri tragickej dopravnej nehode osobného motorového vozidla medzi obcami Čierny Balog a Sihla, ku ktorej došlo v piatok (15. 11.) vo večerných hodinách, zahynul 30-ročný spolujazdec z Brezna. Vodič vo veku 33 rokov utrpel zranenia, ktoré si vynútili jeho okamžitý prevoz do nemocnice a operačný zákrok. Informovala o tom v sobotu banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti.


"Vodič idúci v smere z Čierneho Balogu na Sihlu z doposiaľ nezistených príčin prešiel v ľavotočivej zákrute mimo vozovku, kde čelne narazil do betónového zábradlia mosta ponad Vydrovský potok. Bol nariadený odber biologického materiálu za účelom zistenia prítomnosti alkoholu a návykových látok v jeho organizme," uvádzajú policajti.

Ako ešte v piatok večer informoval Ivan Švantner z operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici, na mieste zasahovalo deväť hasičov s tromi kusmi techniky. V spolupráci s posádkami Záchrannej zdravotnej služby poskytovali predlekársku prvú pomoc ako aj kardiopulmonálnu resuscitáciu.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články