Pátranie po nezvestnej mamičke Nadežde: FOTO Zapojili sa desiatky dobrovoľníkov, smutný výsledok | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Pátranie po nezvestnej mamičke Nadežde: FOTO Zapojili sa desiatky dobrovoľníkov, smutný výsledok

Mamička troch detí je nezvestná od 14. januára.
Mamička troch detí je nezvestná od 14. januára.
Zdroj: Facebook/Mestská časť Bratislava - Rusovce
23.03.2019 20:30

BRATISLAVA - Pátranie po nezvestnej 35-ročnej matke troch detí Nadežde Ondejkovej nebolo úspešné ani túto sobotu. Žena je nezvestná od 14. januára. Hľadali ju v Rusovciach, v susednej bratislavskej mestskej časti Čunovo a v ich okolí. Potvrdil to Lukáš Beták zo Slovenskej pátracej služby.


"V tejto chvíli môžeme povedať, že sú prepátrané už všetky pôvodne vytypované a vyčlenené oblasti, respektíve sektory," spresnil Beták. Do akcie sa podľa jeho slov zapojilo približne 60 dobrovoľníkov z radu verejnosti, desať členov Slovenskej pátracej služby z Modulu pozemného pátrania a záchrany z Trenčína a Bratislavy. Pomáhali aj viaceré dobrovoľnícke záchranárske organizácie.

Nadežda je nezvestná viac ako dva mesiace: Manžel chce deťom vrátiť mamu, sobota bude dôležitá

Pri pátraní úzko spolupracovali aj viaceré útvary Policajného zboru SR, a to vrátane Poriečneho oddelenia Odboru poriadkovej polície Prezídia Policajného zboru. To vykonávalo pátranie na Dunaji. Na hľadanie využili aj pátracích psov, rôznu špeciálnu techniku, vrátane viacerých bezpilotných prostriedkov — dronov a lokalizačného systému na riadenie pátrania v systéme rojníc.

Pátranie po nezvestnej Nadežde
Zdroj: FB/Slovenská pátracia služba

Nadeždu Ondejkovú z Rusoviec naposledy videli 14. januára v mieste jej trvalého pobytu. Odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je známe. Nezvestná je vysoká približne 175 centimetrov, má štíhlu postavu, gaštanovohnedé dlhšie vlasy a zeleno-hnedé oči. Naposledy mala oblečenú čiernu prešívanú bundu, modré rifle a čierne čižmy. Akékoľvek informácie o nezvestnej je možné oznámiť na najbližší policajný útvar alebo na bezplatnú policajnú linku 158.

Nadežda s jej deťmi.
Zdroj: FB/Ľuboš Ondejka

Na pátracej akcii sa spolupodieľal Nadeždin manžel Ľuboš. „Ja budem pokračovať v hľadaní aj naďalej, až kým Naďku nenájdem,“ povedal ešte pred víkendom. Po žene sa naposledy na Ľubošovu žiadosť pátralo 2. marca v Rusovciach a Čunove, a to za účasti množstva dobrovoľníkov a hasičov z Rusoviec a Dúbravky


Galéria

Mamička troch detí je Pátranie po nezvestnej Nadežde Nadežda s jej deťmi. Nadežda Ondrejková Nadežda Ondejková bola naposledy Po nezvestnej Nadežde stále Pátranie po Nadežde naďalej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články