FOTO Cestných pirátov: Nad ich výhovorkami žasnete! Policajti sa s nimi nemaznali | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

FOTO Cestných pirátov: Nad ich výhovorkami žasnete! Policajti sa s nimi nemaznali

Cestní piráti.
Cestní piráti.
Zdroj: FB/Polícia SR
26.01.2019 10:00

VOĽA – Jeden sa ponáhľal prepísať auto, druhý na rokovanie. Obaja však skončili o stovky eur ľahší, lebo ich rýchlosť bola neospravedlniteľná. Naši zástupcovia zákona pokutovali dvoch cestných pirátov, ktorí svojou nezodpovednou jazdou ohrozili nie len seba, ale i ostatných účastníkov cestnej premávky.


Policajná hliadka v stredu zastavila vodiča z Vranova nad Topľou, ktorý šiel cez obec Voľa v okrese Michalovce viac ako 100 kilometrov za hodinu. Svoj počin sa snažil ospravedlniť argumentom, že sa ponáhľa na políciu prepísať auto. Keďže peniaze na 600-eurovú pokutu nemal, na mužov zákona sa obrátil s prosbou. „Pýtal sa, či nemôže dostať splátkový kalendár. Nie, nemôže. Na zaplatenie pokuty má 15 dní. Dovtedy má zadržaný vodičák,“ uviedli policajti na svojom facebookovom účte.

Cestní piráti.
Zdroj: FB/Polícia SR


Čítajte aj: FOTO Vodič si neoškrabal čelné sklo, za chabý argument ho policajti potrestali, top hlášky Slovákov


Cestný pirát bol chytený aj 22. januára na diaľnici D1 medzi Levočou a Spišským Štvrtkom. Policajti Diaľničného oddelenia PZ Mengusovce mu namerali rýchlosť 204 km/h. Vodič audi sa vraj ponáhľal na rokovanie. „Bola mu uložená bloková pokuta 650 eur, ktorú na mieste zaplatil,“ dodala polícia.

Cestní piráti.
Zdroj: FB/Polícia SR


Galéria

Cestní piráti. Cestní piráti. Cestní piráti.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články