Mimoriadny trest: Stredoškolák (16) pobozkal svoje dievča v škole, za mrežami si odsedí celú pubertu! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Mimoriadny trest: Stredoškolák (16) pobozkal svoje dievča v škole, za mrežami si odsedí celú pubertu!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
02.10.2018 19:00

ANTALYA – Turecký súd poslal na štyri a pol roka za mreže len 16-ročého stredoškoláka, ktorý v škole pobozkal svoju o tri roky mladšiu priateľku. Stalo sa to v závere septembra v Antalyi po tom, čo prejav ich lásky natočila spolužiačka chlapcovej priateľky. Video sa dostalo až k vedeniu školy.


Mimoriadne prísny rozsudok vyniesol koncom septembra súd v tureckom meste Antalya. Miestny denník informuje, že odsúdený tínedžer A. K. pobozkal svoje dievča S. Ö. vo veku 13 rokov, ktoré mu prejav lásky opätovalo.

Bozk na pery
Zdroj: Getty Images

Pri tejto činnosti ich však natočila spolužiačka pobozkanej dievčiny, ktorá video zverejnila na internete. Okrem ich kamarátov sa dostalo aj k vedeniu školy, ktoré sa obrátilo na súd. Sudca poslal mladíka na 4,5 roka do väzenia, no ešte predtým ho označil za sexuálneho násilníka.           

„Na základe znaleckého posudku bolo zistené, že stredoškoláka k jeho činu viedlo nutkanie puberty a že trest nie je potrebný. Štátny zástupca a ani sudca však toto tvrdenie nevzali na vedomie a A. K. odišiel zo súdu s trestom za sexuálne napadnutie,“ povedal pre tamojší denník chlapcov obhajca Sevcan Aydın Uzun.


Odporúčame: Budúcu mamičku (†22) vlákali susedia do domu: FOTO Dieťa jej zaživa vyrezali z brucha!


Súd si predvolal aj autorku videa kvôli "zneužívaniu detí pre výrobu nevhodných záberov.“ Obvineniu však čelili aj ďalšie štyri maloleté osoby, ku ktorým sa predmetné video dostalo. Súd nakoniec všetkých 5 detí oslobodil. Pobozkané dievča na súd nebolo predvolané.

Denník pripomína, že Turecko má prísne zákony na ochranu detí. Tureckú verejnosť šokoval i rozsudok súdu z júla, kedy muž, ktorý pobozkal svoju 11-ročnú dcéru na pery, dostal trest odňatia slobody vo výške 15 rokov.

Bozk na pery
Zdroj: Getty Images

Otca dieťaťa zažalovala jeho exmanželka. Súd nepristúpil ani na výpoveď dievčaťa, ktoré uviedlo, že nemalo pocit, že by jej otec chcel ublížiť.   


Galéria

Ilustračné foto Bozk na pery Bozk na pery

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články