Pri Bratislave zahynul vodič (†60): FOTO Smrteľnej zrážky áut, rodina v nemocnici | Topky.sk

°C

Pondelok, 27. január 2020. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Pri Bratislave zahynul vodič (†60): FOTO Smrteľnej zrážky áut, rodina v nemocnici

Zdroj: polícia
05.08.2018 20:47

SENEC - Dopravní policajti v Senci vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, pri ktorej došlo dnes v čase krátko pred 18:30 čelnej zrážke dvoch osobných motorových vozidiel medzi obcou Veľký Biel a mestom Senec.


Tragická smrť v Brezne: FOTO Chlapci (†11, 12) havarovali na štvorkolke, mladší zahynul

Ako informovala hovorkyňa KR PZ v Bratislave Lucia Mihalíková, podľa zistených informácií z miesta dopravnej nehody prechádzal vodič na osobnom motorovom vozidle zn. VW Passat (EČV PK) z obce Veľký Biel smerom do Senca, kde došlo k stretu s osobným vozidlom zn. Chevrolet Aveo (EČV BL) idúcim opačnom smere. V uvedenom úseku mal vodič vozidla Chevrolet podľa doterajších informácií z doposiaľ presne nezistených príčin prejsť s vozidlom do protismeru – do jazdnej dráhy vozidlu Passat. 

Pri Bratislave zahynul vodič
Zdroj: polícia

Ihneď po prijatí oznámenia o dopravnej nehode sa na miesto dostavili všetky záchranné zložky, 60-ročný vodič vozidla Chevrolet zraneniam na mieste podľahol. Zranenú posádku vozidla Passat, vodiča, spolujazdkyňu a maloleté dieťa transportovali do bratislavských nemocníc.

Pri Bratislave zahynul vodič
Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky

Na zistenie prítomnosti alkoholu bol u oboch vodičov nariadený odber krvi. Premávka v uvedenom úseku bude z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov na nevyhnutne potrebný čas neprejazdná.

Pri Bratislave zahynul vodič
Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky

Presné príčiny, okolnosti ako aj miera zavinenia tejto dopravnej nehody sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania.

 

Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články