VIDEO Colníci zastavili vozidlo, neverili vlastným očiam: V aute bolo 19 migrantov | Topky.sk

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

VIDEO Colníci zastavili vozidlo, neverili vlastným očiam: V aute bolo 19 migrantov

Zdroj: FB/PZSR
12.01.2018 15:58

BRATISLAVA - Colníci dnes nadránom zastavili auto s 19 migrantmi, bolo medzi nimi 13 mužov, dve ženy a štyri deti. Prípad colníci odovzdali na ďalšie konanie príslušníkom policajného zboru. Ako informoval hovorca nitrianskych colníkov, pri cestných kontrolách dnes približne o 1:45 uvidela hliadka colníkov vozidlo, prichádzajúce od štátnej hranice s Maďarskom, ktoré pred kontrolným stanovišťom náhle vyplo svetlá a odbočilo na vedľajšiu cestu.


Colníci v sprievode služobného psa auto vypátrali a skontrolovali. Vodič a jeho spolujazdec sa preukázali dokladmi totožnosti, z ktorých colníci zistili, že sú ukrajinskej národnosti. Na otázku či prevážajú tovar, odpovedali negatívne.

Colníci preto chceli skontrolovať priestory vozidla. Pri kontrole zistili, že sa v ňom nachádza 19 osôb. Ani jeden z nich nevedel preukázať svoju totožnosť. K prípadu zavolali políciu, ktorá zabezpečila ďalšie procesné úkony. Vzhľadom na to, že vo vozidle sa nachádzali deti, colníci privolali aj rýchlu zdravotnú pomoc.


Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: Polícia Slovenskej republiky
VIDEO: Polícia Slovenskej republiky

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články