Rasťo (37) nalákal chlapca na brigádu: V aute došlo k orálu, hrozná správa na záver! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Rasťo (37) nalákal chlapca na brigádu: V aute došlo k orálu, hrozná správa na záver!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: TASR AP, TASR Radovan Stoklasa
05.01.2018 09:47

PARTIZÁNSKE - Polícia v Partizánskom vyšetruje 37-ročného muža pre podozrenie z trestného činu ohrozovania vírusom HIV. Informovala o tom televízia Markíza v štvrtkovej večernej spravodajskej relácii.


Podozrivý muž mal podľa jej informácií ponúknuť mladistvému brigádu, ktorá mala spočívať vo fotografovaní jeho nahého tela. Muž mal navyše mladistvého sexuálne zneužiť. Mladistvý informoval učiteľku v škole. Policajti páchateľa vypátrali a obvinili z výroby detskej pornografie. Skončil vo väzbe, pričom mu hrozí aj ďalšie obvinenie.

Ako uviedla Markíza, policajti disponujú lekárskymi výsledkami, podľa ktorých je obvinený muž HIV pozitívny. "Polícia vykonáva vyšetrovanie pre podozrenie z trestného činu ohrozovania vírusom ľudskej imunodeficiencie," konštatovala trenčianska krajská hovorkyňa Elena Antalová. To, či mužovi rozšíria obvinenie aj o tento skutok, ukážu výsledky znaleckého skúmania. Policajti podľa televízie teraz čakajú na informáciu, či by sa tento vírus mohol preniesť aj orálnym stykom.


Galéria

Ilustračné foto Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: TASR/AP, TASR/Radovan Stoklasa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články