Štvrtok, 1. december 2022. Meniny má Edmund, zajtra Bibiána, Viviána.

Hviezdna herečka sa odvážnych outfitov nebojí: Aha, podprsenku nechala doma!

Florence PughGaléria fotiek (4)
Florence Pugh
Zdroj: Profimedia

PARÍŽ - Meno krásky Florence Pugh (26) sa momentálne najviac spája s filmom Don't Worry Darling, kde stvárnila jednu z hlavných úloh. Táto herečka však na parížskych módnych dňoch ukázala, že zaujať vie aj inak, než hereckým talentom.


Prehliadka značky Valentino bola jednou z najočakávanejších udalostí, ktoré priniesol parížsky týždeň módy. Nenechalo si ju ujsť viacero celebrít. Zaujala napríklad ambasádorka tohto módneho domu - herečka Zendaya, ktorá prišla nahodená v outfite pripomínajúcom pavučinu.

Rovnako ale pútala pozornosť aj jej britská kolegyňa Florence Pugh, ktorá najnovšie predviedla svoj talent v snímke Don't Worry Darling. Tam si zahrala napríklad po boku Harryho Stylesa či Chrisa Pinea.

Film sprevádzalo viacero škandálov. Najskôr herečka a režisérka v jednom - Olivia Wilde otvorene kritizovala Shiu LaBeoufa za jeho prístup, pre ktorý sa ho rozhodla nahradiť jej terajším partnerom, spomínaným Harrym Stylesom. Následne sa strhla polemika o tom, že Harry počas premiéry opľul Chrisa Pinea.

Florence sa však žiaden z nepríjemných incidentov netýkal, a tak si užíva slávu a pozornosť spojenú s filmom plnými dúškami. To naposledy dokázala aj na spomínaných parížskych módnych dňoch, kde sa predviedla v priehľadnom outfite a bez podprsenky. Umelkyňa tak ukázala, že jej odvaha nechýba a nebojí sa provokatívnych kúskov.  

Florence Pugh
Galéria fotiek (4)
Florence Pugh nechala podprsenku doma. To bolo pri pohľade na ňu jasné každému.
Zdroj: Profimedia

Hviezdna herečka sa odvážnych outfitov nebojí: Aha, podprsenku nechala doma!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články