Nedeľa, 11. apríl 2021. Meniny má Július, zajtra Estera.

Slávna blondínka zverejnila rodinné FOTO: Pozrite, jej mama bola riadna šťabajzna!

Heidi Klum
Heidi Klum
Zdroj: SITA
13.02.2021 14:00

BERLÍN - Krása sa v ich rodine dedí! Heidi Klum (47) sa môže pochváliť slušnou modelingovou kariérou a slávou, ktorú dosiahla aj za hranicami rodného Nemecka. Ani s pribúdajúcimi rokmi nestráca nič zo svojho šarmu a môže smelo konkurovať mladším ročníkom. Pravidelne to dokazuje aj na sociálnych sieťach, kde za mladými modelkami rozhodne nezaostáva. V týchto dňoch sa tam blondínka pochválila rodinnými fotkami, kde je hlavnou hviezdou jej mamina.


Heidi Klum v týchto dňoch naplno pracuje na príprave ďalšej série šou Germany´s Next Topmodel. Novú hviezdu modelingu hľadá už po 16-krát. Popri pracovných povinnostiach si ale s najväčšou pravdepodobnosťou nájde čas aj na to, aby zablahoželala svojej mame Erne k jej 77. narodeninám. 

Slová plné lásky jej venovala aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Krásne narodeniny, mama! Ľuíbim ťa,” napísala Heidi k príspevku, ktorého súčasťou sú vydarené fotky z rodinných albumov. Na nich slávna Nemka pózuje so svojou maminou, na ktorú sa dosť ponáša. 

Mama modelky Heidi Klum bola skrátka kočka.
Heidi Klum s mamou
Zdroj: Instagram

Mama modelky Heidi Klum mala tiež rada módu a trendy.
Heidi Klum s mamou
Zdroj: Instagram

Pri pohľade na fotky niet pochýb, že aj modelkina mama mala k móde blízko a bola rovnako krásna, ako neskôr jej dcéra Heidi. Šarm sa v tejto famílii skrátka dedí. Veď aj Ernina vnučka - 16-ročná Leni už pomaličky začína kráčať v šľapajách svojej slávnej mamy. 

Heidi Klum so svojou 77-ročnou mamou a 16-ročnou dcérou.
Heidi Klum s mamou
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Heidi Klum Heidi Klum s mamou Heidi Klum s mamou Heidi Klum Heidi Klum s mamou Heidi Klum a Tom Heidi Klum, Tom Kaulitz Heidi Klum

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články