°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Takto cvičí známa modelka: Zmachlená, polonahá a... Preboha!

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen
Zdroj: Instagram
12.01.2021 18:00

LOS ANGELES - Toto sa často nevidí! Zhadzovanie prebytočných kilogramov je aktivita, do ktorej sa začiatkom roka púšťajú mnohí. Vyzerá to tak, že na svojej figúre chce popracovať i modelka Chrissy Teigen (35). Do cvičenia sa však pustila nahodená tak... Že nebudete veriť vlastným očiam!


Modelka, kuchárka a manželka speváka Johna Legenda - Chrissy Teigen má na Instagrame zhruba 33,7 milióna followerov. S nimi sa delí nielen o pracovné novinky, ale tiež o momentky, či dosť intímne informácie týkajúce sa jej súkromia. Boli to práve fanúšikovia, s kým zdieľala svoju obrovskú bolesť spojenú so stratou predčasne narodeného synčeka Jacka. 

Modelka má doma ostatky mŕtveho bábätka: Takto sa s nimi hrá jej dcéra!

Príspevky, ktoré Chrissy zverejňuje, zväčša vyvolávajú rozruch. Inak tomu nebolo ani v týchto dňoch, keď zverejnila zábery toho, ako cvičí. Na tom by nebolo nič zvláštne. Avšak jej vizáž a outfit, v ktorom sa pustila do zhadzovania kíl, šokoval každého. 

Dvojnásobná mamička sa inšpirovala slávnou speváčkou Cher. Na tvári mala výrazne líčenie, oblečená bola v sexi kostýme a na hlavu si dala parochňu čiernych brčkavých vlasov. „Preboha, neviem si predstaviť, že by som takto nahodená mala cvičiť! Ale ak si chcela zaujať, tak sa ti to podarilo,” znejú vybrané z komentárov. Množstvo followerov však pohľade na načančanú Chrissy pobavil. „Milujem ťa! A tvoje príspevky vždy stoja za to,” neskrývali nadšenie priaznivci známej modelky. Vy sa k ním tiež radíte?

Chrissy Teigen sa premenila na Cher.
Chrissy Teigen
Zdroj: Instagram

Chrissy Teigen cvičila nahodená v nezvyčajnom kostýme.
Chrissy Teigen
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články