°C

Sobota, 23. január 2021. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Český princ v smútku: Covid mu vzal svokru... Bola o 12 rokov mladšia!

Pavel Trávníček s manželkou Monikou
Pavel Trávníček s manželkou Monikou
Zdroj: Facebook MT
25.11.2020 10:30

PRAHA - Myslela si, že koronavírus je len chrípka, no nakoniec mu podľahla... Princ z Popolušky Pavel Trávníček (70) teraz oplakáva svoju svokru (58). Keď sa zistilo, že má Covid-19, on sám bol v strachu, pretože je o 12 rokov starší.


O chorobe svojej mamy informovala manželka Pavla Trávníčka 19. novembra. Pani Blanka sa nakazila v zariadení, kde sa starala aj o pacientov pozitívnych na koronavírus. Ona sama si však myslela, že má iba chrípku a snažila sa ju vyležať. Nakoniec skončila v nemocnici, no Monika verila, že sa jej mama vylieči.

Český princ v smútku:
Zdroj: Facebook MT

Bohužiaľ, včera najprv na sieti Facebook informovala, že sa jej zrútil svet. A neskôr vyšlo najavo, čo sa vlastne stalo. So slovami „Tešila sa domov" totiž zverejnila oznámenie o smrti svojej 58-ročnej mamy. 

Český princ v smútku:
Zdroj: Facebook MT

Keď ešte všetci dúfali, že sa pani Blanka vylieči, obavy skôr prejavoval práve Trávniček. Patrí totiž do rizikovej skupiny seniorov. A od svojej svokry bol starší o 12 rokov. „Nechcem sa hrať na mladíka, aj ja som riziková kategória! Snažím sa chrániť a dávať si pozor,” povedal pred pár dňami pre Blesk. 

Manželom a celej rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Český princ v smútku:
Zdroj: Facebook MT


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články