°C

Piatok, 22. január 2021. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Známa sexica oslávila výročie svadby: Brala si fešáka, dnes... Preboha, to ako vyzerá?!

Sofía Vergara a Joe Manganiello v deň svojej svadby.
Sofía Vergara a Joe Manganiello v deň svojej svadby.
Zdroj: Instagram
23.11.2020 22:00

LOS ANGELES - Stále rovnako zamilovaní! Bývalá modelka, herečka a porotkyňa v šou America's Got Talent - Sofia Vergara (48) oslávila v týchto dňoch 5. výročie sobáša. Jej manželom je charizmatický herec Joe Manganiello (43), ktorý ale aktuálnym imidžom dosť prekvapuje. Veď, posúďte sami!


Sofia Vergara a Joe Manganiello tvoria harmonicky a sympatický pár. Sympatický herec v nedávnom rozhovore prezradil, že ich receptom na šťastné manželstvo je dôvera. „Veľmi rýchlo som zistil, źe jej môžem dôverovať. A rovnako tak aj ona mne. Zároveň sme obaja typ človeka, ktorý viac myslí na toho druhého. Jej priania som povýšil nad moje, nech sú akékoľvek a urobila tak aj Sofia. Ak to máte,” povedal v nedávnom rozhovore pre magazín People Joe. 

Sofia Vergara a Joe Manganiello oslávili 5. výročie svadby.
Sofia Vergara
Zdroj: Instagram

Dvojica si v týchto dňoch pripomínala ten významný deň, keď spečatili svoju lásku svadbu. Výročie sobáša oslávili v kruhu najbližších pomerne originálnym spôsobom - piknikom. Vybrané zábery z príjemnej oslavy zverejnila Sofia na svojom profile na Instagrame. 

Ako už býva zvykom, brunetka vyzerala skvele. Značnú pozornosť však na seba strhol práve jej manžel. Ten má totiž vlasy vystrihané a nafarbené tak, že má na hlave modrého kohúta. „Preboha! Ten účes je príšerný. Čo sa to stalo s tvojim krásnym mužom?” znejú vybrané z reakcií. Niektorým followerom sa však hercov čudesný imidž pozdáva.

Ak tipujete, že Joe zmenil účes kvôli filmovej úlohe, nazdávate sa správne. Nuž, nechajme sa prekvapiť, či ním inšpiruje aj niektorých fanúšikov. 

Sofia Vergara a Joe Manganiello oslávili výročie svadby rodinným piknikom.
Sofia Vergara
Zdroj: Instagram

Joe Manganiello svojím účesom mnohých šokoval.
Sofia Vergara
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Sofia Vergara a Joe Sofía Vergara a Joe Sofia Vergara Sofia Vergara a Joe Sofia Vergara Sofia Vergara a Joe Joe Manganiello svojím účesom Sofia Vergara

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články