°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Slávna speváčka pózovala nahá: Aha, čo celé roky skrývala pred svetom!

LeAnn Rimes
LeAnn Rimes
Zdroj: SITA/Owen Sweeney/Invision/AP
30.10.2020 22:00

LOS ANGELES - Zaujímavé priznanie! Speváčka LeAnn Rimes (38), ktorú si mnohí spájajú najmä s filmom Divoké kočky, pravidelne komunikuje so svojimi priaznivcami prostredníctvom sociálnych sietí. V týchto dňoch poriadne prekvapila, keď odhalila tajomstvo, ktoré doteraz skrývala pred celým svetom.


Zhodila šaty a ukázala viac, než len nahé telo! LeAnn Rimes sa s followermi, ktorých má na Instagrame zhruba 490 tisíc, delí nielen o pracovné momentky, ale tiež o zábery týkajúce sa jej súkromia.

Ako však v týchto dňoch vyšlo najavo, umelkyňa pred svetom dlhé roky tajila, že má vážne kožné ochorenie. Odvážnymi nahými fotkami to priznala pri príležitosti Svetového dňa psoriázy. 

„Viete, aká je to úľava, keď poviete niečo, čo dlho tajíte? Tým sú pre mňa tieto fotky. Potrebovala som to,” povedala na margo toho LeAnn, ktorá magazínu Glamour poskytla aj otvorený rozhovor. 

Pod spomínanými fotografiami sa rozpútala búrlivá diskusia. Mnohí speváčku ocenili, že nabrala odvahu nielen na to, aby sa vyzliekla a ukázala svoje telo, ale pochválili ju tiež za to, že priznala svoje nedostatky. 

LeAnn Rimes
Zdroj: Instagram

LeAnn Rimes
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

LeAnn Rimes LeAnn Rimes LeAnn Rimes LeAnn Rimes LeAnn Rimes LeAnn Rimes LeAnn Rimes

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články