Sobota, 10. december 2022. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Divoká kočka sa v plavkách zmenila na šelmu: Aha, sexi je aj jej manžel!

LeAnn RimesGaléria fotiek (5)
LeAnn Rimes
Zdroj: SITA/Richard Shotwell/Invision/AP

HAWAJ - Ako z katalógu! Aj tak by sa dali komentovať aktuálne paparazzi zábery speváčky LeAnn Rimes (40) a jej atraktívneho manžela Eddieho Cibriana (49). Dvojica si aktuálne užíva dovolenku a chvíle oddychu na Havajských ostrovoch. Pozrite sa, ako dobre vyzerajú v plavkách!


Meno speváčky LeAnn Rimes sa mnohým jedincom spája s úspešným filmom Divoké kočky, ku ktorému naspievala pieseň Can't Fight the Moonlight. Hoci od čias nakrúcania ubehlo už viac ako 22 rokov, umelkyňa ani s pribúdajúcimi rokmi nestráca nič zo svojho šarmu. 

Dokazujú to fotky, ktoré sa v uplynulých dňoch podarilo spraviť bulvárnym fotografom. Na slávnu blondínku natrafili na Havajských ostrovoch, kde si spolu s manželom užívali chvíle oddychu. LeAnn mala na sebe plavky so zvieracou potlačou, v ktorých vyzerala dokonale. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že sympatická umelkyňa pravidelne cvičí a udržiava sa v skvelej kondícii. Rovnako tak aj jej manžel Eddie, ktorý sa čoskoro zaradí medzi päťdesiatnikov a veru, figúru mu môže nejeden rovesník závidieť.  

 Leann Rimes a
Galéria fotiek (5)
Leann Rimes a Eddie Cibrian
Zdroj: profimedia.sk

LeAnn a Eddie majú za sebou celkom vydarenú pracovnú spoluprácu. Speváčke nedávno vyšiel nový album a jej manžel jej s ním pomáhal. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Divoká kočka sa v plavkách zmenila na šelmu: Aha, sexi je aj jej manžel!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články