Nedeľa, 13. jún 2021. Meniny má Anton, zajtra Vasil.

V jazere, kde zmizla hviezda Glee, našli mŕtvolu: FOTO, ktoré trhajú srdce!

Naya Rivera
Naya Rivera
Zdroj: SITA
13.07.2020 22:00

LOS ANGELES - Bolesť, smútok a zúfalstvo! Tým všetkým si v uplynulých dňoch prechádzali priatelia a rodina herečky menom Naya Rivera, ktorá bola od 8. júla nezvestná. Hviezda seriálu Glee si spolu so 4-ročným synom vyšla na jazero Piru. Podľa jeho slov sa mama po pobyte v jazere už na pontónovú loď nevrátila. Brunetku s veľkou nádejou hľadali aj jej najbližší... V pondelok ráno však miestna kancelária šerifa oznámila, že v jazere našli mŕtve telo.


Keď sa v médiách objavili správy o tom, že Naya Rivera je nezvestná, v šoku boli nielen fanúšikovia seriálu Glee. 33-ročná herečka sa stratila počas pobytu na jazere, kam sa vybrala so štorročným synčekom Joseym. Ten bol nájdený ako oblečený v plávacej veste spal na lodi. 

Konšpiračná teória o smrti hviezdy Glee: Zrejme sa utopila v jazere, ale… Naznačila vlastnú smrť?!

Hneď v tom momente sa rozbehla pátracia akcia. Aj keď polícia tvrdila, že Naya je s najväčšou pravdepodobnosťou mŕtva, jej blízki sa nezvdávali nádeje. „Nayina mama a brat boli pri jazere každý deň od chvíle, čo zmizla. Boli v neustálom kontakte s kanceláriou šerifa a zapájali sa aj do pátrania,” uviedol pre People zdroj z ich okolia. 

Bulvárnym fotografom sa herečkinu mamu Yolandu podarilo zvečniť, ako plakala na brehu jazera a ruky jej smerovali k jazeru. FOTO nájdete TU! Rodina a priatelia seriálovej hviezdy sa nazdávajú, že nešlo o samovraždu. 

Herečku hľadal aj jej bývalý manžel Ryan Dorsey. Bulvárny fotograf ho zvečnil, ako plače na brehu jazera.
Ryan Dorsey
Zdroj: profimedia.sk

V pondelok ráno prišla z kancelárie šerifa smutná správa. V jazere Piru bolo nájdené mrtvé telo. Oficiálne nebolo potvrdené, že by išlo o herečku, avšak keďže v uplynulých dňoch v tejto oblasti nebola nahlásená iná nezvestná osoba, je vysoko pravdepodobne, že ide práve o Nayu.  

V tomto jazere zrejme zahynula herečka Naya Rivera. 
Naya Rivera
Zdroj: SITA


Galéria

Naya Rivera Herečku hľadal aj jej V tomto jazere zrejme Naya Rivera Naya Rivera Naya Rivera Naya Rivera Naya Rivera

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články