°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Šokujúco úprimné slová známej modelky: Po domácom pôrode prežíva TOTO!

Iskra Lawrence so svojím synčekom.
Iskra Lawrence so svojím synčekom.
Zdroj: Instagram
04.07.2020 12:02

LONDÝN - Delí sa s nimi o všetko! Iskra Lawrence (29) sa zviditeľnila ako plus size modelka, ktorá odmieta akúkoľvek retuš a úpravu fotiek. Nedávno sa stala mamičkou a teraz bez príkras hovorí o aj o nie príliś príjemných záležitostiach spätých s materstvom.


Iskra Lawrence priviedla svoje prvé dieťatko na svet v apríli. Zaujímavé je, že podobne ako iná plus size modelka - Ashley Graham, i ona zvolila domáci pôrod. Blondínka chcela rodiť do vody, avšak príchod dieťatka na svet sa nezaobišiel bez komplikácií. Po 12-hodinových kontrakciách musela zasiahnúť prítomná zdravotníčka. Bábätko sa hneď nenadýchlo a bolo treba ho oživovať.

Iskra Lawrence zverejnila na instagrame fotky z domáceho pôrodu.
Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram

Iskra Lawrence zverejnila na instagrame fotky z domáceho pôrodu.
Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram

O svojich pocitoch z domáceho pôrodu i strachu o život dieťatka Iskra otvorene hovorí na instagrame i youtube. Dokonca aj zverejnila pár záberov z pomerne intímnej chvíľky. Viacerí úprimnosť prominentnej mamičky odsudzujú. Mnohé ženy sú jej však vďačné a neskrývajú nadšenie. 

Aktuálne blondínka otvorene hovorí o tom, že po pôrode kvôli silnému krvácaniu nosila plienky pre dospelých a že hormóny s ňou poriadne lomcujú. „Keď porodíte dieťa ste veľmi emotivna. Musíte sa zmmieriť s tým, že vás naozaj rozplače čokoľvek,” poznamenala Lawrence v najnovšom videu. „A prídu situácie, kedy o sebe budete veľa pochybovať.” dodala.

„S materstvom sa spája veľa lásky, ale obdobie po pôrode je chaotické, mätúce a neraz poriadne náročné. Dúfam, že som svojimi slovami nikoho nevyľakala,” uzavrela sympatická plus size modelka.    

Iskra Lawrence otvorene hovorí o príjemných i náročných stránkach materstva a obdobia po pôrode.
Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články