°C

Nedeľa, 27. september 2020. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

Sexi narodeniny známej modelky: Fanúšikom sa naservírovala celkom nahá!

Iskra Lawrence
Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram
15.09.2020 20:00

LOS ANGELES - Ukázala sa všetkým! Aj keď mnohé ženy si pohľad na svoje nahé telo uchovávajú len pre milovaného partnera, nájde sa tiež mnoho takých, čo svoje krivky rady vystavia na obdiv. Zvlášť medzi celebritnými kráskami. Odvážne zábery aktuálne zverejnila na sociálnej sieti Instagram aj plus size modelka Iskra Lawrence, ktorá oslávila 30. narodeniny.


Iskra Lawrence je úspešnou plus size modelkou, ktorú na instagrame sleduje zhruba 4,5 milióna followerov. Tí veľmi dobre vedia, že blondínka sa za svoje krivky nehanbí a odmieta akékoľvek grafické úpravy a retuš fotografií. 

Blondínka, ktorá sa pred 5 mesiacmi stala mamičkou, oslávila v týchto dňoch 30. narodeniny. Pri tej príležitosti zverejnila na sociálnej sieti Instagram poriadne odvážne zábery. Pózuje na nich celkom nahá a vznikli počas toho, ako sa sprchovala. Autorom fotografií je jej partner Philip Payne. 

Iskra sa so svojimi fanúšikmi delí o čokoľvek. Otvorene im rozprávala o detailoch domáceho pôrodu, nástrahách spojených s materstvom a so ženami sa delí aj o svoje fitness tipy. 

Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram

Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram

Iskra Lawrence
Zdroj: Instagram

Páčia sa vám modelkine odvážne fotky?

70 % nie
áno 30 %

Hlasovalo: 1399Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články