°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Dcéra slávneho herca sa nehanbí: Ukázala aj svoju nezvyčajnú číču!

Ewan McGregor
Ewan McGregor
Zdroj: SITA
21.05.2020 22:00

LOS ANGELES - Bez jediného chĺpka! Clara McGregor (24) je najstaršou dcérou herca Ewana McGregora (49) a jeho exmanželky Eve Mavrakis (53). Podobne, ako mnohé celebritné deti, i ona skúša šťastie ako herečka i modelka a je tiež aktívna na sociálnych sieťach. Tam v uplynulých dňoch zverejnila poriadne zaujímavú fotku.


Škótsky herec a producent Ewan McGregor má na konte účinkovanie v mnohých úspešných počinoch. Spomenúť možno kultový film Trainspotting, či Hviezdne vojny. V jeho šľapajách sa rozhodla ísť dcéra Clara, ktorá si zahrala v počinoch Groove, Christopher Robin a The Birthday Cake. Úspechy však žne aj ako príležitostná modelka. 

Vo svete modelingu je dnes priam nevyhnutnosťou zaujímavý instagramový profil. Ten má i spomínaná Clara, ktorá raz za čas zverejní aj fotografie rodičov z minulosti. 

Značný rozruch však vyvolala aj záberom, na ktorom pózuje hore bez a v náručí zviera svojho štvornohého miláčika. Tým je bezsrstá mačka, ktorú kráska obliekla do oranžového svetríka. „Mačka si myslí, že môže ísť von bez topu. Myslim, že by sme ju mohli vychovať lepšie,” napísala k fotke Clara, čím mnohých pobavila, keďže je sama do pol pása vyzlečená. 

Clara McGregor zverejnila na instagrame aj takúto zaujímavú fotografiu.
Clara McGregor
Zdroj: Instagram

Clara McGregor má nezvyčajného domáceho miláčika.
Clara McGregor
Zdroj: Instagram

Páčia sa vám takéto mačky?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 1259Galéria

Ewan McGregor Ewan McGregor Ewan McGregor Clara McGregor zverejnila na Ewan McGregor Clara McGregor má nezvyčajného Ewan McGregor s dcérou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články