Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Dcéra slávnej herečky zverejnila rodinné FOTO: Hviezdna mama len v spodnej bielizni!

Demi Moore so svojou najstaršou dcérou Rumer.
Demi Moore so svojou najstaršou dcérou Rumer.
Zdroj: SITA
13.11.2020 20:00

LOS ANGELES - Fanúšikovia neskrýali nadšenie! Demi Moore oslávila v týchto dňoch 58. narodeniny. Jej najstaršia dcéra Rumer (32) pri tej príležitosti zverejnila sériu fotografií z rodinného albumu. Najviac rozruchu samozrejme vyvolala fotka, na ktorej jej hviezdna mama pózuje polonahá.


„Mama, krásne narodeniny! Cítim sa tak vďačná, že môžem žiť svoj život s tebou. Si tá najviac drsná, uletená a bláznivá bojovníčka škorpiónka, akú poznám. Milujem ťa,” napísala k vybraným záberom sympatická Rumer, ktorá je herečkinou najstaršou dcérou. Okrem nej má ešte dve dcéry - Scout a Tallulah. Ich otcom je herečkin exmanžel Bruce Willis. 

Podobne, ako mnohé deti slávnych osobností, i ony sa museli vysporiadať s mnohými neľahkými situáciámi. Istý čas dokonca so svojou hviezdnou matkou nekomunikovali a ich vzťahy boli veľmi napäté. 

Po všetkých problémoch si však k sebe našli cestu. A dobre dokonca vychádzajú aj exmanželia Demi a Bruce, ktorí boli spolu s dcérami v apríli v domácej karanténe.

Rumer dala na Instagram viacero záberov, na ktorých pózuje práve so svojou slávnou mamou. Najviac komentárov a diskusii sa týkalo práve fotky, ktorá vznikla počas nakrúcania filmu Striptíz. 

Táto fotka vyvolala medzi followermi Rumer Willis najviac rozruchu.
Demi Moore
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články