°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

KORONAVÍRUS Princ Charles pozitívny na COVID-19: Len 5 dní po prevalení diagnózy... Na karanténu už kašle!

Princ Charles sa už v karanténe nedrží.
Princ Charles sa už v karanténe nedrží.
Zdroj: SITA
30.03.2020 21:02

LONDÝN - Len pred piatimi dňami sme na Topkách informovali, že princ Charles (71), najstarší syn kráľovnej Alžbety II. (93) a následník britského trónu, má koronavírus. Jeho príznaky boli síce slabé, no zákerná nákaza uňho bola potvrdená. O to šokujúcejšie je, že len po pár dňoch sa princ už v karanténe nedrží!KORONAVÍRUS v kráľovskej rodine! Princ Charles má pozitívny test


Nie je to tak dávno, čo sa na verejnosť dostala šokujúca správa o tom, že britský následník trónu, princ Charles, bol pozitívne testovaný na zákerný koronavírus. V tom čase sa nechala vyšetriť aj jeho manželka Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu, no jej výsledky boli negatívne. 

Už vtedy sa hovorilo, že boli jeho príznaky mierne. No málokto by čakal, že len pár dní po prevalení ťažkej diagnózy nastane v jeho zdravotnom stave zásadný zvrat. Sedemdesiatjedenročný Charles sa totiž už nezdržiava ani v karanténe. Ako potvrdil princov hovorca, následník trónu mal po konzultácii s lekárom opustiť statok Birkhall na panstve Balmoral.

Svojej manželke Camille sa však naďalej preventívne vyhýba. Charles mal už od začiatku vraj len veľmi mierne príznaky nákazy COVID-19 a vzhľadom k tomu, že sa jeho stav výrazne zlepšil, nebol vraj už dôvod na to, aby sa naďalej izoloval. 

Mal by sa, podľa vás, princ Charles naďalej zdržiavať v karanténe?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 1166Galéria

Princ Charles sa už Princ Charles Princ Charles a jeho Princ Charles s manželkou

Nástroje k článkuFOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články