°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Prvá obeť COVID-19 v kráľovskej rodine: Koronavírusu podľahla princezná!

Na koronavírus zomrela španielská princezná Mária Terézia Bourbonsko-Parmská.
Na koronavírus zomrela španielská princezná Mária Terézia Bourbonsko-Parmská.
Zdroj: Profimedia
28.03.2020 19:25

PARÍŽ - Nebezpčný koronavírus neobchádza ani kráľovské rodiny. Nebezpečná nákaza Covid-19 sa doteraz potvrdila u britského princa Charlesa, monackého kniežaťa Alberta, aj u španielskej princeznej Márii Terézii Bourbonsko-Parmskej. Na verejnosť sa však teraz dostala informácia, že posledná z menovaných zákernej chorobe podľahla.


Zákerný koronavírus si denne vyžiada tisícky obetí po celom svete. A nevynecháva ani kráľovské rodiny - nákaza Covid-19 zasiahla už britskú, monackú, aj španielsku rodinu. No prvýkrát dala smrteľný zásah. Britský denník The Sun píše, že nebezpečnej nákaze podľahla španielská princezná.


KORONAVÍRUS v kráľovskej rodine! Princ Charles má pozitívny test


Princezná Mária Terézia Bourbonsko-Parmská mala 86 rokov, patrila teda do vysoko rizikovej skupiny obyvateľstva, pri ktorej má koronavírus často fatálne následky. Smutnú správu oznámil jej brat Henri Bourbonsko- Parmský. 

Mária Terézia sa narodila a aj zomrela v Paríži, hoci väčšinu svojho života prežila v španielskom Madride. Nikdy sa nevydala a nemala deti. 

Nákaza Covid-19 si vyžiadal prvú obeť z kráľovskej rodiny - koronavírusu podľahla španielská princezná Mária Terézia Bourbonsko-Parmská (vpravo).
Prvá obeť COVID-19 v
Zdroj: Profimedia

Aktuálne informácie o KORONAVÍRUSE na Slovensku nájdete TU»


Galéria

Princ Charles má tiež Na koronavírus zomrela španielská Nákaza Covid-19 si vyžiadal Monacké knieža Albert II.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články