°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Slávna pracháčka bombarduje fanúšikov prsiami: Miliardy na účte, bomby vo výstrihu!

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Zdroj: Instagram
03.03.2020 20:00

BAHAMY - Chlapi si prídu na svoje! Kylie Jenner (22) si momentálne užíva chvíle oddychu a fanúšikov prostredníctvom sociálnych sietí zásobuje fotkami v úspornych bikinách. Nesťažujú sa. Veď, telo mladej pracháčky je zaoblené na tých správnych miestach. Mnohí však vedú búrlivé diskusie o tom, či jej ich nadelila príroda alebo za ne vďačí plastickým chirurgom.


Raj na zemi! Aj tak by sa dala opísať luxusná dovolenka Kylie Jenner, ktorej na Bahamách robí spoločnosť nielen dcérka Stormi, ale aj skupinka priateľov. Ubytovaní sú v prepychovej vile a mladá pracháčka sa okrem oddychu venuje aj foteniu reklamných záberov pre svoju značku Kylie Cosmetics. 

Brunetka nezabúda ani na svojicch priaznivcov na sociálnych sieťach. Tým už poslala zopár horúcich pozdravov v podobe fotiek v bikinách. Najviac pozornosi si vyslúžili najmä jej bujné prednosti. „Veľmi sexi! Ale už by konečne mohla priznať, že má silikóny,” znie jeden z mnohých príspevkov pod fotkami. 

„Chcem ťa za ženu. Bohatá a sexi. To je výboná kombinácia,” skúsil šťastie istý fanúšik. Na Kylie si ale zrejme márne robí zálusk. V posledných dňoch sa v médiách objavili informácie, že si s otcom svojej dcérky Travisom Scottom k sebe opäť hľadajú cestu. Nuž, uvidíme, čo je na tom pravdy.

Kylie Jenner zásobuje fanúšikov takýmito sexi fotkami.
Kylie Jenner
Zdroj: Instagram

Kylie Jenner zásobuje fanúšikov takýmito sexi fotkami.
Kylie Jenner
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Kylie Jenner silikóny?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 874Galéria

Kylie Jenner Kylie Jenner zásobuje fanúšikov Kylie Jenner zásobuje fanúšikov Kim Kardashian so sestrou Kylie Jenner Kylie Jenner a Travis Kylie Jenner a Travis

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články