Tragédia! Známy herec očakával s manželkou 6. dieťatko: Všetko je inak... Sú zdrvení a v šoku | Topky.sk

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Tragédia! Známy herec očakával s manželkou 6. dieťatko: Všetko je inak... Sú zdrvení a v šoku

James Van Der Beek s manželkou Kimberly Brook
James Van Der Beek s manželkou Kimberly Brook
Zdroj: SITA
21.11.2019 15:30

KALIFORNIA - Herec zo seriálu Dawsonov svet James Van Der Beek (42) aktuálne hviezdi v šou Dancing with the Stars. Popri tom sa však musí vyrovnávať s osobnou tragédiou. S manželkou Kimberley sa mali na jar opäť stať rodičmi, no o dieťatko prišli. Jeho žena bola navyše v ohrození života...


James Van Der Beek sa rozhodol s manželkou Kimberley pre veľkú rodinu. Doma majú už päť detí a v apríli sa malo narodiť šieste. To im však osud už nedoprial. „Zdevastovaní, zničení, v šoku. Tak sa cítime po tom, ako duša, ktorú sme mali v apríli privítať v našej rodine, odišla skratkou tam niekde, čo je po tomto živote,” tak začína najsmutnejšie oznámenie herca na jeho instagramovom účte. 

S Kimberley si už podobnou stratou prešli v minulosti. No nestalo sa tak v pokročilom štádiu tehotenstva a tiež to nemalo pre jeho manželku až také hrozivé následky. „Nikdy to neprevádzala taká strašná a desivá hrozba pre Kimberly a jej zdravie,” prezradil James. Päťnásobná mamička sa už zotavuje, ale ako herec naznačil, ešte im bude dlho trvať, kým sa s touto ranou vyrovnajú. 

Tragédia! Známy herec očakával
Zdroj: Instagram/K.V.D.B


Galéria

James Van Der Beek James Van Der Beek James Van Der Beek James Van Der Beek James Van Der Beek James van der Beek,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články