Známa herečka na červenom koberci vyvetrala prsia: V týchto hrozných šatách! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Známa herečka na červenom koberci vyvetrala prsia: V týchto hrozných šatách!

Rose McGowan
Rose McGowan
Zdroj: profimedia.sk
17.10.2019 22:00

LONDÝN - Zlá voľba! Inak sa ani nedá okomentovať outfit, ktorý zvolila herečka Rose McGowan (46) na nedávne podujatie Q Awards. Kedysi krásna seriálová čarodejnica si obliekla neforemné pletené šaty, pod ktoré si nedala podprsenku. Čudný strih, zvláštne aplikácie a presvitajúce prsia nevytvorili najlepšiu kombináciu. Súhlasíte?


Rose McGowan, známa najmä vďaka seriálu Čarodejnice, sa herectvu v súčasnosti až tak veľmi nevenuje. Stále sa jej však darí pútať pozornosť, a to napríklad kontroverznými vyjadreniami a svojskou prezentáciou.

V takomto duchu bola nahodená aj keď pred pár dňami zavítala na odovzdávanie hudobných cien Q Awards. Rose, ktorá je už pár rokov ostrihaná celkom nakrátko, mala oblečené šaty, na ktorých boli viditeľné žmolky a ktoré jej postave príliš nelichotili. "Ozdobené" boli zvláštnymi aplikáciami a herečka pútala pozornosť presvitajúcimi vnadami. 

Rose McGiwan na červenom koberci veru neohúrila.
Rose McGowan
Zdroj: profimedia.sk

Rose McGowan sa predviedla v takýchto čudesných šatách.
Rose McGowan
Zdroj: profimedia.sk

Hviezda seriálu Čarodejnice sa netají tým, že v puberte si bežne obliekala chlapčenské veci. Svojský štýl obliekania má dodnes. Hoci je jej posledná kreácia z červeného koberca dosť šokujúca, nie je to nič v porovnaní s tým, ako v roku 1998 zavítala na odovzdávanie cien VMAs.

Rose bola vtedy takmer nahá. Ako prezradila, išlo o prvá spoločenskú akciu po tom, ako bola znásilnená. Toto bola pre ňu istá forma protestu. 

Rose McGowan na fotografii z roku 1998, na odovzdávaní cien VMAs.
Rose McGowan
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám herečkine šaty?

39 % nie
áno 61 %

Hlasovalo: 568Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, WB Television Network

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články