Známa speváčka na pódiu odhalila prsia: Milenec sa tomu len prizeral! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Známa speváčka na pódiu odhalila prsia: Milenec sa tomu len prizeral!

Jessie J
Jessie J
Zdroj: profimedia.sk
23.09.2019 22:00

LOS ANGELES - Chýbali milimetre! Jessie J (31) a Chaning Tatum (39) začali randiť niekedy v októbri 2018. Svoj vzťah potvrdili až o pár mesiacov neskôr. Dnes svoju lásku neskrývajú a herec bol svojej milenke oporou aj počas víkendového koncertu. Na ten sa britská speváčka parádne vyparádila a fanúšikom dokonca predviedla aj obliny svojich pŕs.


Hoci Chaning Tatum a Jenna Dewan tvorili jeden z najkrajších párov šoubiznisu, ich láske po 9 rokoch odzvonilo a rozviedli sa. Fešný herec však momentálne má po svojom boku nemenej atraktívnu krásku, a to speváčku Jessie J. Podľa medializovaných informácii sa dokonca kvôli nej presťahoval do Británie, kde si spolu nažívajú v luxusnom hniezdočku s bazénom, obrovskou záhradnou a tenisovými kurtami. 

Kvôli práci sa však zaľúbenci zdržiavajú aj v Amerike. Jessie J tam mala počas víkendu koncert v istom losangelskom klube. Pri tej príležitosti si obliekla poriadne odvážne šaty s hlbokánskym výstrihom, pod ktoré si nedala podprsenku. „Odhaľuje to moje prsia, ale veľa tam toho nie je. Sú na svojom mieste a nechystajú sa vypadnúť,” zavtipkovala si priamo na pódiu atraktívna tmavovláska. 

Svoju lásku prišiel podporiť aj Channing, ktorý sa snažil splynúť s davom. Podľa medializovaných informácií mu speváčka venovala viacero pohľadov a dokonca zaznela z jej úst pieseň, ktorú vraj zložila práve pre neho. 

Tatum sa kedysi bežne chválil na instagrame fotkami svojej ženy a neskôr zverejňoval aj momentky s Jessie J. Toto je však už minulosť. Niekedy v lete si totiž svoj instagramový profil zrušil a s fanúšikmi sa už viac nechce deliť o svoje súkromie takýmto spôsobom. 

Jessie J sa pikantného odhalenia vôbec nebála.
Jessie J
Zdroj: profimedia.sk

Jessie J sa na koncert vyparádila do takýchto odvážnych šiat.
Jessie J
Zdroj: profimedia.sk

Prekvapilo vás, že si Chaning Tatum zrušil instagramový účet?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 280Galéria

Jessie J Jessie J sa pikantného Jessie J sa na Channing Tatum a Jessie Jessie J Chaning Tatum sa kedysi Channing Tatum je zamilvaný Channing Tatum

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články