Seriálová herečka s výstrihom po pupok: Tieto vnady je fakt škoda skrývať! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Seriálová herečka s výstrihom po pupok: Tieto vnady je fakt škoda skrývať!

Elisabeth Moss
Elisabeth Moss
Zdroj: SITA
03.12.2019 22:00

NEW YORK - Má sa čím pochváliť! Príroda bola k herečke Elisabeth Moss (37) štedrá. A to nielen čo sa talentu týka. Nadelila jej aj prednosti, ktoré plavovláska nemá problém predviesť pred kamerami v plnej paráde. Chváli sa nimi i na spoločenských podujatiach. Pozrite!


V pondelok večer sa konal 29. ročník odovzdávania cien Gotham Awards. Nechýbali na ňom hviezdy filmového plátna, či režiséri, scenáristi a iné osobnosti pôsobiace za kamerami. Na slávnostnom koberci sa predviedla napríklad Jennifer Lopez, ktorá už tradične vyzerala očarujúco.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Zdroj: SITA

Väčšina prítomných dám stavila na čiernu farbu. Urobila tak i slávna Uma Thurman. Tá si však neobliekla šaty, ale uprednostnila kožené nohavice. Doplnila ich čiernym rolákom a dlhším plášťom rovnakej farby.

Uma Thurman
Uma Thurman
Zdroj: SITA

V čiernej sa predviedla aj herečka Elisabeth Moss, ktorá si však obliekla šaty. Ich strih lichotil blondínkinej postave a hádam každého upútali hlboký výstrih s odhalenými vnadami.

Elisabeth Moss
Elisabeth Moss
Zdroj: SITA

Priaznivci tejto herečky vedia, že sa svojimi prsiami pýši celkom rada. Bez ostychu ich napríklad ukázala v úspešnom seriáli Príbeh službníčky, ktorý sa objavoval aj na našich obrazovkách. 

Elisabeth Moss predviedla svoje nahé prsia napríklad aj v seriáli Príbeh služobníčky.
Elisabeth Moss
Zdroj: HBO

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Elisabeth Moss predviedla?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 466Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, HBO

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články