Známa speváčka na Rihanninej módnej šou: Žiadna podprsenka a... Nohavice si zabudla doma?! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Známa speváčka na Rihanninej módnej šou: Žiadna podprsenka a... Nohavice si zabudla doma?!

Halsey
Halsey
Zdroj: SITA
12.09.2019 15:30

BROOKLYN - Speváčka Rihanna predstavila kolekciu bielizne a na módnej šou nechýbali ani ďalšie známe tváre. Jej spevácka kolegyňa Halsey sa rozhodla doraziť dosť tematicky oblečená. Zvolila akýsi županček, pod ktorým nemala podprsenku a naozaj kratučké šortky.


V utorok večer sa v Brooklyne konala módna šou, kde bola predstavená aj kolekcia bielizne od Rihanny. Hostia mali zakázané fotiť a museli pri vstupe odovzdať svoje mobilné telefóny a iné nahrávacie zariadenia. Oficiálne bude totiž šou verejnosti sprístupnená až 20. septembra v exkluzívnom streame. 

V utorok na prehliadke nechýbala ani speváčka Halsey, ktorá počas šou tiež vystúpila. Ako neskôr poznamenala na Twitteri, neexistujú žiadne slová, ako Rihanninu kolekciu okomentovať. „Zmenila túto hru navždy; ako to robí vždy. Ďakujem, že som mohla byť svedkom a súčasťou tohto úžasného podujatia,” vyznala sa.

Známa speváčka na Rihanninej
Zdroj: Twitter

Brunetka sama dorazila oblečená dosť tematicky – nie síce v bielizni, ale pôsobilo to ako úbor na spanie. Vršok tvoril akýsi veľmi krátky županček a spodok... No, najskôr to vyzeralo, že žiadny ani nemá. Ako sa neskôr ukázalo, obliekla si kratučké šortky. 

Známa speváčka na Rihanninej
Zdroj: SITA

Známa speváčka na Rihanninej
Zdroj: SITA


Galéria

Halsey Halsey Halsey Halsey

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články