Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Speváčka potrebovala zaujať: Vycapila sa net celkom nahá!

Halsey
Halsey
Zdroj: SITA/Photo by Brad Barket/Invision/AP
23.04.2020 22:00

LOS ANGELES - Tak a už mám vašu pozornosť! Aj takýmito slovami okomentovala Halsey (25) svoje nedávne príspevky na instagrame. Speváčka sa svetu ukázala v Evinom rúchu. Dôvod? Chcela poukázať na to, aké dôležité je správať sa ekologicky.


Vie, čo zaberá. Speváčka Halsey nikdy nepatrila medzi hanblivky. A tiež si je dobre vedomá, že nahota je osvedčený spôsob, ako zaujať. Aj preto pri príležitosti Dňa Zeme zverejnila fotku, na ktorej pózuje celkom nahá. 

„Tak, a teraz mám vašu pozornosť. Šťastný Deň Zeme! Vyzývam všetkých mojich followerov, aby v tomto čase zvážili spôsob, ako žiť udržateľnejšie. Každý z nás môže robiť malé zmeny, aby redukoval odpa, nepoužíval plastové riady, či podporoval malé poľnohospodárske podniky,” napísala k fotke speváčka. Halsey dodala, že aj ju ešte čaká dlhá cesta, aby sa správala ekologicky. Ale usiluje sa o to.

Popri sexi fotke je nemenej zaujímavý i záber, na ktorom Hasley pózuje bez štipky mejkapu. Fanúšikovia sú nadšení a vy nám dáte zrejme tiež za pravdu, že umelkyňa je prirodzene pekná žena. 

Halsey sa s fanúšikmi podelila o fotku, na ktorej je nahá.
Halsey
Zdroj: Instagram

Halsey je prirodzene pekná žena.
Halsey
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články