Dovolenka slávnej modelky: Bez mejkapu a podprsenky, ale po boku pracháča! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Dovolenka slávnej modelky: Bez mejkapu a podprsenky, ale po boku pracháča!

Adriana Lima.
Adriana Lima.
Zdroj: Profimedia
11.07.2019 20:00

MYKONOS - Prirodzenosť si môže dovoliť! Nosiť na dovolenke nánosy mejkapu na tvári a viacero vrstiev oblečenia, je zbytočné. Vedomá si je toho aj slávna modelka Adriana Lima (38), ktorá momentálne oddychuje na obľúbenom gréckom ostrove. Spoločnosť jej robí nový milenec - bohatý turecký podnikateľ Emir Uyar. Zaľúbenci majú paparazzov neustále v pätách. Pozrite!


Adriana Lima je krásna žena, o ktorú mali muži vždy záujem. V roku 2002 očarila napríklad speváka Lennyho Kravitza. Sedem rokov bola manželkou srbského basketbalistu Marka Jarića, ktorému porodila dve dcérky. Po rozvode randila istý čas so svojím ochrankárom, v júli 2017 zbalila tureckého spisovateľa Metina Hara.

Začiatkom tohto roka sa v médiách objavili správy, že je modelka single. Dlho však sama nezostala. Ako v týchto dňoch vyšlo najavo, Adriana tvorí pár s tureckým pracháčom Emirom Uyarom. Dôkazom sú zábery bulvárnych fotografov, ktorým sa podarilo zaľúbencov zvečniť na ostrove Mykonos. 

Zamilovaná Adriana si relax užíva naplno a oddych dopriala i svojej pleti. Dokonca aj na večeru so svojím milencom sa vybrala nenalíčená. Nuž, je prirodzene krásna, tak si to môže smelo dovoliť. Čo poviete?!

Adriana Lima sa na večeru s bohatým milencom vybrala nenalíčená a bez podprsenky.
Adriana Lima
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás vyzerá Adriana Lima bez mejkapu dobre?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 425Galéria

Adriana Lima. Adriana Lima sa na Adriana Lima je prirodzene Adriana Lima do spoločnosti Adriana Lima Adriana Lima Adriana Lima

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články