°C

Utorok, 11. august 2020. Meniny má Zuzana, zajtra Darina.

Slávna speváčka (45) je na tehotenských FOTO krásna, ale... Slová plné bolesti!

Alanis Morissette
Alanis Morissette
Zdroj: SITA
27.06.2019 20:00

LOS ANGELES - V radostnom očakávaní! Speváčka Alanis Morissette (45) sa môže pochváliť nielen pracovnými úspechmi, ale i tým, že má krásnu rodinu. S manželom - americkým raperom Mariom „Souleye“ Treadwayom (39) sa už čoskoro stanú trojnásobnými rodičmi. Umelkyňa predviedla guľaté bruško na stránkach najnovšieho čísla magazínu Self. Tomu poskytla aj otvorený rozhovor, v ktorom hovorila aj o smutných záležitostiach.


Alanis Morissette sa v roku 2010 vydala za rapera vystupujúceho pod menom Souleye. V tom istom roku priviedla na svet syna, ktorému dali meno Ever. O šesť rokov neskôr k nemu pribudla dcérka Onyx. Speváčka, ktorá aktuálne nosí pod srdcom svoje tretie dieťa, najnovšie prezradila, že medzi oboma pôrodmi si prešla náročnými chvíľami. 

„Vždy som chcela mať tri deti. Už som ani neverila, že sa moje sny o veľkej rodine sa raz naplnia. Prekonala som niekoľko potratov, a tak som si myslela, že to už nebude možné,” uviedla v rozhovore pre magazín Self slávna umelkyňa.  

Alanis sa netají tým, že cítila veľký smútok a mala strach. „Modlila som sa a učila sa toho veľa o mojom tele, biochémii, imunite a gynekológii. Celý ten proces si vyžadoval aj straty a moju vytrvalosť,” dodala Morissette. 

Náročné chvíle si umelkyňa prežila aj kvôli popôrodnym depresiám, ktorými po oboch pôrodoch trpela. Sama priznáva, že chvíľku trvalo, kým vyhľadala pomoc odborníkov, avšak teraz nemieni zbytočne čakať

Brunetka svoje rastúce bruško predviedla pred objektívom. A treba uznať, že jej to veľmi pristane. Súhlasíte?

 

Alanis Morissette sa guľatým bruškom pochválila na titulke magazínu Self.
Alanis Morissette
Zdroj: self

Alanis Morissette ako krásna tehuľka.
Alanis Morissette
Zdroj: self

Aj podľa vás vyzerá Alanis Morissette na stránkach magazínu Self skvele?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 265


 

 


Galéria

Alanis Morissette Alanis Morissette sa guľatým Alanis Morissette ako krásna Alanis Morissette sa svojho Alanis Morissette si úlohu Alanis Morissette Alanis Morissette Alanis Morissette

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Self, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články