Nedeľa, 14. august 2022. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Hviezdna speváčka (44) je tretíkrát tehotná: Aha, aké má už veľké bruško!

Alanis MorissetteGaléria fotiek (5)
Alanis Morissette
Zdroj: SITA/Photo by Amy Harris/Invision/AP

NEW YORK - Kanadská speváčka Alanis Morissette je tehotná a čaká už svoje tretie dieťa. Na Instagrame v pondelok zverejnila čiernobielu fotografiu, na ktorej jej vidno veľké bruško, na ušiach má sluchátka a spieva.


Správu neskôr potvrdil aj speváčkin agent, informuje tlačová agentúra The Associated Press (AP). Štyridsaťštyriročná speváčka má už osemročného syna Evera Imreho a dcéru Onyx Solace, ktorá bude mať v júni tri roky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

so much NEWness...

Príspevok, ktorý zdieľa Alanis Morissette (@alanis),

Alanis Nadine Morissette vydala v roku 1991 debutovú nahrávku Alanis a o rok neskôr na ňu nadviazala štúdiovkou Now Is The Time. Na medzinárodnej scéne prerazila až tretím albumom Jagged Little Pill. Vďaka nemu získala ceny Grammy v kategóriách Album roka a Najlepší rockový album, pričom pieseň You Oughta Know jej vyniesla ďalšie dva gramofóniky. Na nahrávke sa nachádza jeden z jej najväčších hitov Ironic, ale aj skladby You Learn, Hand In My Pocket či Head Over Feet.

Na konte má ďalšie tri zlaté gramofóniky, dvanásť cien Juno a dva razy bola nominovaná na Zlatý glóbus. Na trh uviedla aj ďalších päť štúdioviek - Supposed Former Infatuation Junkie (1998), Under Rug Swept (2002), So-Called Chaos (2004), Flavors Of Entanglement (2008) a Havoc And Bright Lights (2012). Ako herečka sa objavila napríklad vo filme Dogma (1999) či seriáloch Sex v meste (1998 - 2004) a Tráva (2005 - 2012).

Hviezdna speváčka (44) je tretíkrát tehotná: Aha, aké má už veľké bruško!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články