°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Známa speváčka maskuje pribraté kilogramy: Postava iná, ale úsmev rovnaký!

Alanis Morissette
Alanis Morissette
Zdroj: SITA
08.12.2019 11:00

NEW YORK - Stavila na čiernu! Alanis Morissette (45) sa len začiatkom augusta stala trojnásobnou mamičkou. Počas uplynulého týždňa si od rodičovských povinností odbehla k tým pracovným. Zavítala totiž na premiéru muzikálu Jagged Little Pill, ktorý je inšpirovaný jedným z jej úspešných albumov. Slávna umelkyňa mala na sebe voľné čierne šaty a nešetrila úsmevami.


Speváčka Alanis Morissette, ktorá sa preslávila po celom svete v 90. rokoch, sa netajila túžbou po veľkej rodine. Sen si postupne plnila po boku rapera vystupujúceho pod menom Suleye, za ktorého sa v roku 2010 vydala. Spolu majú syna Ever, dcérku Onyx a začiatkom augusta porodila synčeka, ktorému dali meno Winter Mercy.  

Aj keď je šoubiznis plný celebritných mamičiek, ktoré sa expresne rýchlo po pôrode hrnú do zhadzovania pribratých kilogramov, Alanis nie je ten prípad. Dôkazom sú fotky z uplynulého týždňa. Umelkyňa sa zúčastnila premiéry muzikálu Jagged Little Pill, na ktorú si obliekla voľné čierne šaty, Tie mali zamaskovať menšie nedostatky jej postavy.

Trojnásobná mamička si chvíle v spoločnosti ozaj užívala. Z tváre jej neschádzal spokojný úsmev, vďaka ktorému priam žiarila. 

Alanis Morissette schovala popôrodne kilogramy do voľných čiernych šiat.
Alanis Morissette
Zdroj: SITA

Alanis Morissette žiari šťastím.
Alanis Morissette
Zdroj: SITA

Patríte medzi priaznivcov tejto speváčky?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 204Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články