Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Exmilenka slávneho rapera v sexi šatách: Bujné prsia zakryli len tak-tak!

Daphne Joy
Daphne Joy
Zdroj: profimedia.sk
31.05.2019 22:00

LOS ANGELES - Zaoblenená na tých správnych miestach! Modelka a príležitostná herečka Daphne Joy (32) sa zviditeľnila najmä búrlivým vzťahom s raperom 50 Centom (43), ktorému porodila syna. Nečudo, že mu poplietla hlavu. Sexepíl z nej totiž srší na všetky strany. A poriadne zvodná bol aj pred pár dňami, keď sa vybrala na večeru. Pozrite sa, aké sexi šaty vyvetrala!


Zaoblená na tých správnych miestach! Taká je postavička bývalej milenky rapera 50 Centa. Daphne Joy na instagrame pravidelne zverejňuje fotky v úsporných bikinách alebo sexi šatách. Množstvo followerov ju tak denne zásobuje pochvalami a reakciami plnými nadšenia. 

Daphne Joy má takéto božské krivky.
Daphne Joy
Zdroj: Instagram

Daphne si je dobre vedomá svojho sexepílu. A rovnako tak veľmi dobre vie, ako ho zvýrazniť. Dokázala to v uplynulých dňoch, keď sa na večeru vybrala nahodená v bielych šatách, ktorých strih toho z jej tela dosť odhaľoval. Chvíľkami to dokonca pôsobilo dojmom, že bulvárnym fotografom, ktorým sexica ochotne pózovala, ukáže aj čosi navyše.

Daphne Joy si obliekla šaty, ktoré zvýraznili jej sexepíl.
Daphne Joy
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Daphne Joy Daphne Joy má takéto Daphne Joy si obliekla Daphne Joy má telo Daphne Joy zbožňuje provokatívne Daphne Joy si je Daphne Joy kedysi randila Daphne Joy a 50

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články