Nové FOTO kráľovskej rodiny: Nič krajšie dnes neuvidíte! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Nové FOTO kráľovskej rodiny: Nič krajšie dnes neuvidíte!

Princ William má krásnu rodinku.
Princ William má krásnu rodinku.
Zdroj: SITA
20.05.2019 17:00

LONDÝN - Takto ich často nevidíme! Hoci sa ľudia celkom zaujímajú o súkromie britskej kráľovskej rodiny, je pred verejnosťou prísne strážené. V týchto dňoch sa však na instagramovom profile objavili zábery päťčlennej rodinky princa Williama, z ktorých sú fanúšikovia nadšení. Pozrite sa prečo!


Ako bežní smrteľníci! Väčšina rodičov sa usiluje o to, aby si víkendové dni užili spolu so svojimi ratolesťami. Výnimkou nie sú ani princ William s manželkou Kate, ktorí majú spolu syna Georga, dcérku Charlotte a ročného Louisa. 

Dôkazom sú najnovšie zábery, ktoré na instagrame zverejnil Kensingtonský palác. Fotografie, na ktorých sú členovia kráľovskej rodiny zachytení ako obyčajní rodičia s deťmi, vznikli v záhrade Back to Nature. Tá bola vytvorená v rámci výstavy kvetín RHS Chelsea Flower Show a samotná Kate sa na jej vzniku tiež podieľala. 

„To, čo dieťa zažíva vo svojich prvých 5 rokoch, má výrazný vplyv na vývoj mozgu. A tak, či už sme to my rodičia, opatrovatelia alebo ostatní členovia rodiny, mali by sme dbať o to, aby deti a bábätká trávili čas kvalitne. Myslím si, že príroda a vonkajšie aktivity majú obrovské benefity pre našu fyzickú i duševnú pohodu,” uviedla vojvodkyňa.  

George a Charlotte pobehovali po záhrade bosí.
Nové FOTO kráľovskej rodiny:
Zdroj: Instagram

Vojvodkyňa Kate zvečnená tak, ako ju často nevidíme.
Nové FOTO kráľovskej rodiny:
Zdroj: Instagram

Kate, William a ich ratolesti si užili spoločné chvíle v prírode.
Nové FOTO kráľovskej rodiny:
Zdroj: Instagram

Patríte k priaznivcom britskej kráľovskej rodiny?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1232Galéria

Princ William má krásnu George a Charlotte pobehovali Vojvodkyňa Kate zvečnená tak, Kate, William a ich Vojvodkyňa Kate s mladším Urodzená rodinka si spoločné Charlotte sa v záhrade Vojvodkyňa Kate sa na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články