°C

Sobota, 29. február 2020. Meniny má Radomír, zajtra Albín.

Aj vojvodkyňa Kate vie byť sexi: Aha, tu je dôkaz!

Vojvodkyňa Kate
Vojvodkyňa Kate
Zdroj: SITA
13.06.2019 20:00

LONDÝN - Tiež sa chce páčiť! Šatník členov britskej monarchie musí podliehať určitým pravidlám. Vojvodkyňa Kate (37) sa nimi poslušne riadi. Raz za čas však prekvapí. Ako napríklad v stredu večer, keď sa v spoločnosti ukázala v šatách s rafinovane odhalenými ramenami.


Vojvodkyňa Kate je pekná žena a po troch deťoch má postavičku ako lusk. Pri jej postavení však nie je vhodné, aby sa pretŕčala v provokatívnych kreáciách. V prípade šiat, ktoré si obliekla na charitatívne podujatie organizácie Action on Addiction, sa však dá povedať, že boli príjemným prekvapením. Ich výstrih totiž odhaľoval brunetkine ramená, vďaka čomu vyzerala ozaj zvodne.

Vojvodkyňa Kate je krásna a očarujúca žena.
Kate
Zdroj: SITA

Vojvodkyňa Kate odhalila ramená.
Kate
Zdroj: SITA
 

V súvislosti so spomínanými šatami ale treba dodať, že nemali svoju premiéru. Kate ich mala oblečené už v lete 2016. Nie je to prvýkrát, čo vojvodkyňa zrecyklovala kúsky zo svojho šatníka. A netreba príliš zdôrazňovať, že aj kvôli tomu ju mnohí zbožňujú. Aj vy patríte medzi priaznivcov tejto sympatickej vojvodkyne?

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Kate predviedla?

63 % nie
áno 37 %

Hlasovalo: 3524


 

 


Galéria

Vojvodkyňa Kate Vojvodkyňa Kate je krásna Vojvodkyňa Kate odhalila ramená. Vojvodkyňa Kate je šarmantná Vojvodkyňa Kate stavila na Vojvodkyni Kate to svedčalo.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články