°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Plešatý William skončil: FOTO tohto princa vás dostane!

Princ William s manželkou Kate
Princ William s manželkou Kate
Zdroj: SITA
22.07.2019 17:00

LONDÝN - Ten je ale rozkošný! Poviete si zrejme aj vy, keď zbadáte najnovšie fotky princa Georga, ktorý dnes slávi 6. narodeniny. Jeho otec William (37) bol kedysi najžiadanejším princom i miláčikom Británie. Zdá sa však, že už má svojho nástupcu.


Princ William oslávil pred mesiacom 37. narodeniny. S pribúdajúcimi rokmi mu akosi ubúdajú vlasy a vyzerá to tak, že už pomaličky prestáva byť aj najobľúbenejším členom britskej monarchie. Na krk mu totiž dýcha jeho syn George. 

Pravnuk kráľovnej Alžbety II. má dnes svoj veľký deň. Pri príležitosti jeho narodenín zverejnil Kensingtonský palác nové fotografie. Urodzený školák na nich vyzerá rozkošne a jeho štrbavý úsmev dostane hádam každého. Fotografie zhotovila vojvodkyňa Kate.

Podľa medializovaných informácií sa William, Kate a ich ratolesti George, Charlotte a Louis momentálne nachádzajú na súkromnom karibskom ostrove Mustique. Tam by sa mala konať veľká oslava, ktorú podľa tvrdení zdroja magazínu Us Weekly zorganizujú oslávencovi rodičia. Tí vraj najali kúzelníka a chýbať nebude ani Georgovo obľúbené jedlo - pizza. 

Princ George je na nových fotkách rozkošný.
George
Zdroj: SITA

Princ George je novým miláčikom Británie.
George
Zdroj: SITA

Princ Geroge dnes oslavuje 6. narodeniny.
George
Zdroj: SITA


Galéria

Princ William s manželkou Princ George je na Princ George je novým Princ Geroge dnes oslavuje William a Kate majú Rodinka princa Williama a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články