Nedeľa, 13. jún 2021. Meniny má Anton, zajtra Vasil.

Princ Harry s manželkou Meghan oslavujú výročie svadby: Zverejnili dosiaľ nevidené fotografie

Po skončení obradu sa princ Harry a Meghan Markle previezli v kočiari a pozdravili všetkých sledovateľov kráľovskej svadby
Po skončení obradu sa princ Harry a Meghan Markle previezli v kočiari a pozdravili všetkých sledovateľov kráľovskej svadby
Zdroj: SITA
19.05.2019 18:00

LONDÝN - Britský princ Harry a jeho manželka Meghan zverejnili pri príležitosti prvého výročia ich svadby nové fotografie z ich slávnostného dňa. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu na službe Instagram zverejnili video pozostávajúce zo 14 snímok, ktoré dopĺňa skladba This Little Light Of Mine, ktorá odznela aj počas ich sobáša.


Medzi spomínanými zábermi, ktorých autormi sú Chris Allerton či Danny Lawson, sú aj dosiaľ nezverejnené snímky. Fotografie napríklad zachytávajú, ako sa manželia bozkávajú na schodoch Kaplnky svätého Juraja na hrade vo Windsore, ako sa nevesta drží so svojou matkou za ruky či zamysleného princa Harryho.

Princ Harry a Meghan sa v príspevku na Instagrame poďakovali svojim fanúšikom za ´všetku lásku a podporu´. „Každý z vás urobil tento deň ešte zmysluplnejším,“ vyjadrili sa vojvoda s vojvodkyňou. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa zosobášili 19. mája 2018 v spomínanej Kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor. Tento rok 6. mája privítali na svete syna Archieho Harrisona.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@sussexroyal


Galéria

Po skončení obradu sa Princ Harry a Meghan Predtým ako sa stala Meghan je pod drobnohľadom

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články