°C

Streda, 21. október 2020. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Známu ženu zradili plavky: Trapas s holým prsníkom!

Lilly Becker
Lilly Becker
Zdroj: profimedia.sk
14.04.2019 11:00

MIAMI - Nechcené odhalenie! Časy, keď tenista Boris Becker (51) trávil dovolenky v spoločnosti atraktívnej manželky Lilly (42), sú preč. Dvojica ohlásila minulý rok koniec manželstva. Bývalá modelka sa aktuálna nachádza na Miami, kde neušla pozornosti paparazzov. Tým sa podaril zaujímavý úlovok.


Hoci Boris Becker dosiahol na tenisových kurtoch množstvo úspechov, v súkromí sa mu príliš nedarí. Minulý rok mu stroskotalo manželstvo s holandskou modelkou Lilly. V prípade slávneho Nemca ide už o druhý nevydarený zväzok. 

Lilly, ktorá má so športovcom 9-ročného syna, sa aktuálne nachádza na Miami, kde si plnými dúškami užíva oddych a slnečné lúče. Známa tmavovláska neušla pozornosti paparazzov. Tým sa ju podarilo zvečniť aj vo chvíli, keď jej vlna posunula plavky. Z trápneho odhalenia si však niekdajšia modelka asi ťažkú hlavu nerobila. Veď v minulosti sa bežne slnila hore bez. 

Lilly Becker zradili plavky. Paparazzom tak ukázala holý prsník.
Lilly Becker
Zdroj: profimedia.sk

Lily Becker rada provokuje.
Lilly Becker
Zdroj: Instagram


Galéria

Lilly Becker Lilly Becker zradili plavky. Lily Becker rada provokuje. Lilly Becker sa rada Lilly Becker Lilly Becker Manželstvo Borisa a Lilly Boris Becker s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články