°C

Streda, 21. október 2020. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Z promi dcéry je už dospelá žena: Pozrite, ako sa prsí!

Anna Ermakova
Anna Ermakova
Zdroj: Instagram
27.10.2018 20:00

NEW YORK - A čo by sa nepochválila! Anna Ermakova (18) je verejnosti známa ako dcéra tenisovej hviezdy - Borisa Beckera (50). Tú mu porodila ruská modelka Angela Ermakova, s ktorou mal športovec náhodný sex na schodoch reštaurácie Nobu. Slávny Nemec sa spočiatku k nemanželskému dieťaťu nepriznával, avšak dnes je na ňu celkom pyšný. Mladá slečna je modelkou, ktorá veľmi dobre vie, ako zaujať.


Bývalá tenisová hviezda - Boris Becker v posledných mesiacoch plní stránky bulváru v súvislosti s osobným bankrotom a rozvodom. S druhou manželkou - Lilly sa rozvádzajú po deviatich rokoch. Dvojica má spolu syna Amadeusa. Okrem neho má bývalý športovec ešte ďalších dvoch synov a dcéru. 

Z Anny je dnes dospelá - 18-ročná slečna, ktorá sa živí modelingom. Ako mnohé manekýnky, aj ona je aktívna na sociálnych sieťach. A tiež dbá o to, aby svojich priaznivcov nenudila.

V týchto dňoch zverejnila Anna na instagrame momentku z posedenia na kávičke. Azda každému udrel do očí hlboký výstrih, ktorý odhaľoval poprsie prominentnej dcéry. FOTOGRAFIU nájdete v GALÉRII>>  

Je vám Anna Ermaková sympatická?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 298Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články